סידור ארונות

Back to פוסטים
מעבר-דירה-אריזה

כשמדברים על סידור ארונות, אנו מתכוונים לתהליך של סידור, ארגון וניהול הפריטים בארון כך שיהיה נוח למצוא אותם ולהשתמש בהם בצורה יעילה. אם אתם מרגישים שהארון שלכם מבולגן ולא מספק לכם את המרחב הנדרש לשמירת הפריטים שלכם, הייתם צריכים לחשוב על לעצב מחדש את הארון שלכם.

אם תיצרו רשימה של הפריטים שאתם מחזיקים בארון, תוכלו לראות על פי הרשימה כמה מקום אתם צריכים לכל פריט. לאחר שתכירו את כמות המקום הנדרש לכל פריט, תוכלו לחשוב על אופן המיון הטוב ביותר עבור הפריטים שלכם. כאשר אתם מסדרים את הפריטים שלכם בארון, חשוב להתחיל עם הפריטים הכי חשובים ולסיים עם הפריטים הכי פחות חשובים.

האירגון הטוב ביותר הוא זה שכולל תיקונים לכמה מהפעמים שבהם נכשלתם בעבר. אם תיצרו מערכת מסודרת של תיקונים עבור כל פעם שאתם מסדרים את הארון שלכם, תוכלו להימנע מזה שהארון יחזור למ

פניה לחברת סידור הבית

בפניה לאחת מהחברות לסידור הבית לאחר מעבר, תוכלו להבטיח לעצמכם שהבית יחזור לקדמותו באופן מהיר ממש, ויום לאחר המעבר כבר תמצאו את כל הבית מסודר כאשר כל דבר במקומו, כולל בגדים בארונות וכמובן כלים בארונות המטבח וכו'. מספר האנשים שיגיעו לביתכם כדי לסדרו מחדש תלוי בגודל הבית, במספר החדרים וכמובן בכמות התכולה של הלקוח. אותן חברות מגיעות לביתכם החדש, עם כל הציוד הדרוש, הן פורקות את הקרטונים זה אחר זה בכוח ובמרץ עד אשר לא נותרים עוד קרטונים לפריקה. הן מקפלות את הבגדים בארונות בצורה מסודרת והגיונית כמובן (בהתאם לעונות השנה, בגדי תליה וכו'), הן מסדרות את הכלים בארונות בהתאם לדרישותיכם ולכם לא נותר לעשות כלום מאשר לומר היכן וכיצד אתם מעדיפים להניח חפצים מסויימים.

רוצה לעבור עם LaMoov – מה עלי לעשות?

דבר ראשון – עליכם ליצור קשר עם LaMoov כמה שיותר מוקדם. ככל שתקדימו כך הסיכוי שלנו לעמוד בלוחות הזמנים שלכם ובכל הכרוך במעבר שלכם יהיה גבוה יותר.

ציינו את תאריך היעד למעבר, ולאילו שירותים לדעתכם את זקוקים במעבר. אנו נשוחח ונתאם ציפיות, ובהנחה שציפיותינו תואמות נקבע פגישת הכרות.

Back to פוסטים

בואו נדאג לכם למעבר דירה

השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לשאר:

    או חייגו 054-7780088

    ×
    בודק...