תכנון מעבר דירה

תכנון מעבר דירה - ההרצאה!

בשעה טובה הגיע הזמן לעבור דירה!

שינויים הם מבורכים ובאים עלינו לטובה, גם אם זה לא תמיד מרגיש כך…

לעיתים השינוי מביא איתו מעט חששות ודאגות מפני הלא נודע, ולקראת המעבר רבים מאיתנו חשים  מערבולת של רגשות וצורך רציונלי לתפעל את כל התקופה הזאת במינימום תקלות…

לעבור דירה

זה פרויקט בפני עצמו וזה לא קל, בעיקר כאשר החיים מסביב אמורים להמשיך להתנהל כרגיל – עבודה, לימודים, ילדים, חוגים, חו”ל, אירועים וכו’ ובתוך כל זה למצוא את הזמן לטפל במעבר הדירה… זה באמת לא פשוט בכלל ולעיתים אחד המצבים היותר מאתגרים שעומדים בפנינו.

אז מה עושים?

יש בינינו כמה טיפוסים מעניינים שלכל אחד מהם יש את שיטת ההתמודדות שלו:

  • יש מי שעושים את זה “על הדרך” בשיטת יאללה מה שיהיה יהיה, הכל ביחד – בין לבין – ותוך כדי – כאשר עפ”י שיטה זו, מה שקורה בפועל זה התמודדות קשה ומעצבנת עם כל מיני תקלות ובלת”מים שפעמים רבות מתבטאת בהפסדים של כספים ובזבוז זמן כדי לתקן את התקלות האלה. בסיום התהליך העוברים זוכים בעוד כמה שערות לבנות לראשם…
  • ישנם מי שאף בוחרים להימנע לחלוטין מרעיון המעבר מפני שאינם מעוניינים להתמודד עם תקופת ביניים בה יש לא מעט קצוות פתוחים בחיים שצריך לסגור והמון נושאים לטיפול, אנשי מקצוע שצריך לבדוק, התארגנות כלכלית בהתאם ועוד.
  • ויש אנשים שאמנם מבינים שהם חייבים לבצע את המעבר, אך אין סיכוי שהעניין הזה ייעשה על ידם והם ימצאו מישהו אחר שיקבל את ה”כאב ראש” הזה במקומם. גישה זו לרוב כרוכה בהתפשרות רבה (כיוון שהם לא ממש חלק מהתהליך) ובדרך כלל ה”מישהו” הזה הוא בן או בת הזוג. וזה נושא בפני עצמו, כיוון שיש סוג נוסף של אנשים שפשוט לא עוברים בגלל הצורך להימנע ככל האפשר ממחלוקות עם בן/בת הזוג… אז לא עוברים וזהו.

אני מזמינה את כולכם – את הדחיינים ואת הנמנעים, את הנמרצים ואת המבולגנים – לשעה קלה של הרצאה בנושא תכנון מעבר דירה – שעה שבה נתחיל מההתחלה ונעשה סדר בבלאגן – נוציא את העיקר שבמעבר ונתמקד בחשוב בלבד.

נדבר על החלקים הכואבים והקשיים שבמעבר ונרכך אותם ביחד.

בהרצאה תקבלו טיפים לניהול מעבר יעיל ונכון עבורכם, תוך התמקדות בסדר ובארגון של המעבר, בניהול הכלכלי שלכם ובניהול לוחות הזמנים שלכם.

בתכנון מראש של מעבר דירה 

ניתן לראות רחוק ולצפות גם את הבעיות, ככל שרמת המודעות והמוכנות לתהליך תעלה – כך תהיו מוכנים לכל תרחיש, השליטה תהיה בידיים שלכם. גם ההתמודדות וגם הבחירה.

 

להזמנת הרצאה או מקום בהרצאה הקרובה: קרן שושן – 054-7780088

לעבור דירה בכיף


ניהול מעבר דירה  מא’ ועד ת’ של מעבר הדירה שלכם הכל בהתאם ללוחות הזמנים שלכם

מעבר דירה LaMoov:
שירותי מעבר דירה שחוסכים זמן יקר.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

שירותי מעבר דירה

לדאוג לכם לתהליך הפקת מעבר דירה משמעותו לטפל עבורכם בכל דבר שתצטרכו – קטן כגדול.

ביחד “נתפור את החליפה” שמתאימה לכם בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, כדי שאתם תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל ולא לבזבז ימי עבודה יקרים בגלל מעבר הדירה. תמשיכו לבלות עם הילדים בשעות אחר הצהריים ולא לדבר ולהיפגש עם ספקים ואנשי מקצוע. אפילו תוכלו להרשות לעצמכם לא לשנות זמני נסיעות וטיסות בגלל המעבר – אני אדאג לאריזה, להובלה, לסידור ולשאר השירותים שאני מציעה. רק עשו טובה, תדאגו למיין חפצים ולהיפטר ממה שבאמת מיותר ולא בשימוש. אני אדאג לכל השאר ולכן יצרנו עבורכם את חבילת הפקת מעבר דירה.

שירותי מעבר דירה LaMoov שחוסכים זמן יקר. וזמן שווה כסף.

לקוחות שממליצים על LaMoov

“המעבר האחרון שלנו היה מקצה הארץ לקצה השני. היה לנו ברור שעם עבודות תובעניות ושתי תינוקות – קל לא הולך להיות לנו. קצת לפני המעבר התארחו אצלנו זוג חברים וסיפרו לנו שיצא לשוק שירות חדש שנותן סגירה של כל הפינות בכל מה שקשור למעברי דירה. מיד יצרתי קשר עם למוב ומאז הכל היסטוריה. לעבור דירה זה אף פעם לא הנאה וכיף, כי זה פרויקט מלא בכאבי ראש, אבל המעבר הזה כאילו עבר לידינו.”

עינת ועידו אקרמן

עינת ועידו אקרמןחדרה

לא מזמן נאלצתי לעבור דירה… בתור אם חד הורית ואשת קריירה עמוסה לא ידעתי מאיפה להתחיל לטפל בפרויקט הזה… פניתי לקרן ומהרגע שבו נכנסה לתמונה נרגעתי… קרן תיאמה, בדקה הצעות מחיר, היוותה חלק אינטגרלי מתכנון המטבח החדש, התלוותה אלי לבחירת אריחים וכו’. אין ספק שהכל הופך לפשוט יותר כאשר לכל אורך התהליך הדברים מרוכזים בידי אדם אחד בלבד.

לילך גולדמן

לילך גולדמןפתח תקווה

מגזין מעבר דירה

סידור דירה לאחר ההובלה אזור השרון

Read More

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה. כיוון שהיא כבר בחודש מתקדם הם ביקשו לקבל "את כל...

Read More

מעבר דירה אריזה – איך אורזים לבד למעבר

אם שומרים על כמה כללים פשוטים, כל אחד ואחת יכולים לארוז את חפציו בדרך נכונה ובטוחה . אגיש לכם...

Read More
Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה