תכנון מעבר דירה

תכנון מעבר דירה - ההרצאה!

בשעה טובה הגיע הזמן לעבור דירה!

שינויים הם מבורכים ובאים עלינו לטובה, גם אם זה לא תמיד מרגיש כך…

לעיתים השינוי מביא איתו מעט חששות ודאגות מפני הלא נודע, ולקראת המעבר רבים מאיתנו חשים  מערבולת של רגשות וצורך רציונלי לתפעל את כל התקופה הזאת במינימום תקלות…

לעבור דירה

זה פרויקט בפני עצמו וזה לא קל, בעיקר כאשר החיים מסביב אמורים להמשיך להתנהל כרגיל – עבודה, לימודים, ילדים, חוגים, חו"ל, אירועים וכו' ובתוך כל זה למצוא את הזמן לטפל במעבר הדירה… זה באמת לא פשוט בכלל ולעיתים אחד המצבים היותר מאתגרים שעומדים בפנינו.

אז מה עושים?

יש בינינו כמה טיפוסים מעניינים שלכל אחד מהם יש את שיטת ההתמודדות שלו:

 • יש מי שעושים את זה "על הדרך" בשיטת יאללה מה שיהיה יהיה, הכל ביחד – בין לבין – ותוך כדי – כאשר עפ"י שיטה זו, מה שקורה בפועל זה התמודדות קשה ומעצבנת עם כל מיני תקלות ובלת"מים שפעמים רבות מתבטאת בהפסדים של כספים ובזבוז זמן כדי לתקן את התקלות האלה. בסיום התהליך העוברים זוכים בעוד כמה שערות לבנות לראשם…
 • ישנם מי שאף בוחרים להימנע לחלוטין מרעיון המעבר מפני שאינם מעוניינים להתמודד עם תקופת ביניים בה יש לא מעט קצוות פתוחים בחיים שצריך לסגור והמון נושאים לטיפול, אנשי מקצוע שצריך לבדוק, התארגנות כלכלית בהתאם ועוד.
 • ויש אנשים שאמנם מבינים שהם חייבים לבצע את המעבר, אך אין סיכוי שהעניין הזה ייעשה על ידם והם ימצאו מישהו אחר שיקבל את ה"כאב ראש" הזה במקומם. גישה זו לרוב כרוכה בהתפשרות רבה (כיוון שהם לא ממש חלק מהתהליך) ובדרך כלל ה"מישהו" הזה הוא בן או בת הזוג. וזה נושא בפני עצמו, כיוון שיש סוג נוסף של אנשים שפשוט לא עוברים בגלל הצורך להימנע ככל האפשר ממחלוקות עם בן/בת הזוג… אז לא עוברים וזהו.

אני מזמינה את כולכם – את הדחיינים ואת הנמנעים, את הנמרצים ואת המבולגנים – לשעה קלה של הרצאה בנושא תכנון מעבר דירה – שעה שבה נתחיל מההתחלה ונעשה סדר בבלאגן – נוציא את העיקר שבמעבר ונתמקד בחשוב בלבד.

נדבר על החלקים הכואבים והקשיים שבמעבר ונרכך אותם ביחד.

בהרצאה תקבלו טיפים לניהול מעבר יעיל ונכון עבורכם, תוך התמקדות בסדר ובארגון של המעבר, בניהול הכלכלי שלכם ובניהול לוחות הזמנים שלכם.

בתכנון מראש של מעבר דירה 

ניתן לראות רחוק ולצפות גם את הבעיות, ככל שרמת המודעות והמוכנות לתהליך תעלה – כך תהיו מוכנים לכל תרחיש, השליטה תהיה בידיים שלכם. גם ההתמודדות וגם הבחירה.

 

להזמנת הרצאה או מקום בהרצאה הקרובה: קרן שושן – 054-7780088

  לעבור דירה בכיף

  מחפשים שירות למעבר דירה או משרד?

  הצוות שלנו ישמח לספק לכם מידע על הכל.

  הצוות שלנו ישמח לענות לכם לכל שאלה, תוכלו ליצור אתנו קשר בטלפון 054-7780088 או להשאיר את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם:

   בואו נדאג לכם למעבר דירה

   השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לשאר:

    או חייגו 054-7780088

    ×
    בודק...