פירוק והרכבה של ארונות

למה פירוק והרכבה של ארונות לפני מעבר עם LaMoov זה הכי קל?

אם אתם עוברים דירה או עוברים למשרד חדש ויש לכם ארונות גדולים שאתם מתכננים לקחת אתכם, חשוב להשתמש באנשי מקצוע שיפרקו אותם כהלכה, יובילו אותם לדירה או למשרד החדש וירכיבו אותם בחזרה. פירוק והרכה של ארונות מצריכים ידיים מיומנות שיוכלו לעשות זאת הן באופן מדויק והן בזמן קצר.

פירוק רהיטים שונים

מי שמבצע את ההובלה למיקום החדש שאליו אתם עוברים בהחלט יכול גם לפרק עבורכם ארונות שונים בבית או במשרד, כמו ארונות קיר וארונות הזזה – ואף ספרייה שלמה. גם פירוק והרכבה של רהיטים נוספים כגון מיטות, מזנונים ושולחנות בהחלט נמצאים על הפרק. יש לתאר מראש את הצרכים שלכם ולהסביר מהו הריהוט הקיים בבית. לפעמים ניתן לפרק ולהרכיב מחדש ובחלק מהמקרים הדבר בעייתי יותר, ואולי יש למצוא פיתרון חלופי לכך. גם העלות משתנה בהתאם לעבודה שיש לבצע ולמורכבות שלה.

הרכבת הארונות בבית החדש

ניתן לומר בפה מלא שיותר קל לפרק – אך יותר קשה להרכיב. מסיבה זאת, גם אם אתם סבורים שיש ביכולתכם לפרק את הארונות הקיימים, לא בטוח שתוכלו גם להצליח להרכיב אותם מחדש. יש צורך בידע, בניסיון ובידיים מיומנות ובעלות אוריינטציה טכנית. השכרת שירותיה של חברה מתמחה תחסוך לכם זמן ומאמצים מרובים. מעבר דירה בלאו הכי אינו נושא פשוט, והתעסקות בסוגיות כגון פירוק והרכבה של ארונות רק מסבכת עוד יותר את התהליך. במידה ורכשתם ארון חדש וכעת יש עליכם להרכיב אותו בדירה החדשה, החברה תוכל לעזור לכם גם בכך.

הובלת הציוד לבית החדש

מעבר דירה הוא אירוע לכל דבר, והתכנון שלו מהווה הפקה לכל דבר ועניין. בין לבין הפירוק וההרכבה יש גם להוביל את הארונות המפורקים לבית החדש. גם לכך תוכל לדאוג חברה שמעניקה שירותי מעבר דירה. היא תוכל לפרק את הריהוט, לארוז אותו, להוביל אותו ולהרכיב אותו מחדש. אם אתם זקוקים לשירותים חשובים נוספים, כמו למשל ניקיון ו/או צביעת הבית או המשרד, התקנת סורגים ורשתות, סידור הבית – וכו’, היא תוכל לספק לכם גם אותם.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

לעבור דירה בכיף


ניהול מעבר דירה  מא’ ועד ת’ של מעבר הדירה שלכם הכל בהתאם ללוחות הזמנים שלכם

מעבר דירה LaMoov:
שירותי מעבר דירה שחוסכים זמן יקר.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

שירותי מעבר דירה

לדאוג לכם לתהליך הפקת מעבר דירה משמעותו לטפל עבורכם בכל דבר שתצטרכו – קטן כגדול.

ביחד “נתפור את החליפה” שמתאימה לכם בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, כדי שאתם תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל ולא לבזבז ימי עבודה יקרים בגלל מעבר הדירה. תמשיכו לבלות עם הילדים בשעות אחר הצהריים ולא לדבר ולהיפגש עם ספקים ואנשי מקצוע. אפילו תוכלו להרשות לעצמכם לא לשנות זמני נסיעות וטיסות בגלל המעבר – אני אדאג לאריזה, להובלה, לסידור ולשאר השירותים שאני מציעה. רק עשו טובה, תדאגו למיין חפצים ולהיפטר ממה שבאמת מיותר ולא בשימוש. אני אדאג לכל השאר ולכן יצרנו עבורכם את חבילת הפקת מעבר דירה.

שירותי מעבר דירה LaMoov שחוסכים זמן יקר. וזמן שווה כסף.

לקוחות שממליצים על LaMoov

“המעבר האחרון שלנו היה מקצה הארץ לקצה השני. היה לנו ברור שעם עבודות תובעניות ושתי תינוקות – קל לא הולך להיות לנו. קצת לפני המעבר התארחו אצלנו זוג חברים וסיפרו לנו שיצא לשוק שירות חדש שנותן סגירה של כל הפינות בכל מה שקשור למעברי דירה. מיד יצרתי קשר עם למוב ומאז הכל היסטוריה. לעבור דירה זה אף פעם לא הנאה וכיף, כי זה פרויקט מלא בכאבי ראש, אבל המעבר הזה כאילו עבר לידינו.”

עינת ועידו אקרמן

עינת ועידו אקרמןחדרה

לא מזמן נאלצתי לעבור דירה… בתור אם חד הורית ואשת קריירה עמוסה לא ידעתי מאיפה להתחיל לטפל בפרויקט הזה… פניתי לקרן ומהרגע שבו נכנסה לתמונה נרגעתי… קרן תיאמה, בדקה הצעות מחיר, היוותה חלק אינטגרלי מתכנון המטבח החדש, התלוותה אלי לבחירת אריחים וכו’. אין ספק שהכל הופך לפשוט יותר כאשר לכל אורך התהליך הדברים מרוכזים בידי אדם אחד בלבד.

לילך גולדמן

לילך גולדמןפתח תקווה

מגזין מעבר דירה

סידור דירה לאחר ההובלה אזור השרון

Read More

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה. כיוון שהיא כבר בחודש מתקדם הם ביקשו לקבל "את כל...

Read More

מעבר דירה אריזה – איך אורזים לבד למעבר

אם שומרים על כמה כללים פשוטים, כל אחד ואחת יכולים לארוז את חפציו בדרך נכונה ובטוחה . אגיש לכם...

Read More
Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה