פירוק והרכבה של ארונות

למה פירוק והרכבה של ארונות לפני מעבר עם LaMoov זה הכי קל?

אם אתם עוברים דירה או עוברים למשרד חדש ויש לכם ארונות גדולים שאתם מתכננים לקחת אתכם, חשוב להשתמש באנשי מקצוע שיפרקו אותם כהלכה, יובילו אותם לדירה או למשרד החדש וירכיבו אותם בחזרה. פירוק והרכה של ארונות מצריכים ידיים מיומנות שיוכלו לעשות זאת הן באופן מדויק והן בזמן קצר.

פירוק רהיטים שונים

מי שמבצע את ההובלה למיקום החדש שאליו אתם עוברים בהחלט יכול גם לפרק עבורכם ארונות שונים בבית או במשרד, כמו ארונות קיר וארונות הזזה – ואף ספרייה שלמה. גם פירוק והרכבה של רהיטים נוספים כגון מיטות, מזנונים ושולחנות בהחלט נמצאים על הפרק. יש לתאר מראש את הצרכים שלכם ולהסביר מהו הריהוט הקיים בבית. לפעמים ניתן לפרק ולהרכיב מחדש ובחלק מהמקרים הדבר בעייתי יותר, ואולי יש למצוא פיתרון חלופי לכך. גם העלות משתנה בהתאם לעבודה שיש לבצע ולמורכבות שלה.

הרכבת הארונות בבית החדש

ניתן לומר בפה מלא שיותר קל לפרק – אך יותר קשה להרכיב. מסיבה זאת, גם אם אתם סבורים שיש ביכולתכם לפרק את הארונות הקיימים, לא בטוח שתוכלו גם להצליח להרכיב אותם מחדש. יש צורך בידע, בניסיון ובידיים מיומנות ובעלות אוריינטציה טכנית. השכרת שירותיה של חברה מתמחה תחסוך לכם זמן ומאמצים מרובים. מעבר דירה בלאו הכי אינו נושא פשוט, והתעסקות בסוגיות כגון פירוק והרכבה של ארונות רק מסבכת עוד יותר את התהליך. במידה ורכשתם ארון חדש וכעת יש עליכם להרכיב אותו בדירה החדשה, החברה תוכל לעזור לכם גם בכך.

הובלת הציוד לבית החדש

מעבר דירה הוא אירוע לכל דבר, והתכנון שלו מהווה הפקה לכל דבר ועניין. בין לבין הפירוק וההרכבה יש גם להוביל את הארונות המפורקים לבית החדש. גם לכך תוכל לדאוג חברה שמעניקה שירותי מעבר דירה. היא תוכל לפרק את הריהוט, לארוז אותו, להוביל אותו ולהרכיב אותו מחדש. אם אתם זקוקים לשירותים חשובים נוספים, כמו למשל ניקיון ו/או צביעת הבית או המשרד, התקנת סורגים ורשתות, סידור הבית – וכו', היא תוכל לספק לכם גם אותם.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

  רוצים לדעת יותר?

  מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מחפשים שירות למעבר דירה או משרד?

  הצוות שלנו ישמח לספק לכם מידע על הכל.

  הצוות שלנו ישמח לענות לכם לכל שאלה, תוכלו ליצור אתנו קשר בטלפון 054-7780088 או להשאיר את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם:

   קבלו הצעת מחיר

   השאירו פרטים או חייגו
   054-7780088
    ×
    בודק...