מעבר דירה הובלה

למה מעבר דירה הובלה עם LaMoov זה הכי קל?

כל שירותי הובלה ומעבר דירה במקום אחד

LaMoov ולא תרגישו שעברתם דירה

"Lamoov – מעבר דירה " מזמינה אתכם ליהנות מהניסיון, המקצועיות
והשירות הטוב ביותר. השאירו פרטים ונשמח לחזור
אליכם עם כל התשובות לכל השאלות >>

 

כשעוברים דירה או משרד ויש להעביר ציוד רב, ובפרט כשמדובר בציוד יקר ערך כספי או רגשי – חשוב להשתמש בשירותי הובלה מקצועיים ומהימנים. כל החפצים שלכם צריכים להגר למיקום חדש, וכל טעות יכולה להיות הרת גורל. עדיף להימנע מלבצע את ההובלה בעצמכם – הן מבחינת הטרחה הכרוכה בכך והן מבחינת הסיכון הטמון לשלל הציוד והחפצים. בנוסף, חשוב לדאוג שהחברה מעניקה אחריות ושהרכוש היקר שלכם מבוטח מכל בחינה.

להבטיח את שלמות הרכוש

נניח שצברתם עם השנים רכוש בעל ערך רב – חפצי אמנות, ריהוט יוקרתי, חפצים שבירים כמו אמצעי תאורה – ועוד כהנה וכהנה. אולי גם יש ברשותכם רכוש בעל ערך רגשי, כמו למשל מזכרות או חפצים שקבלתם בירושה. במקרה אחר אולי מדובר בציוד משרדי שמשמש לפרנסתכם ולתפעול העסק או החברה שלכם. לא משנה מהו סוג הרכוש המסוים – אין ספק שתרצו לשמור עליו מכל משמר ולדאוג שהוא יגיע ליעדו בשלום. שירותי הובלה מקצועיים יודעים כיצד לטפל בציוד וברכוש שלכם בצורה הבטוחה ביותר ויבטיחו שהוא יגיע שלם ומושלם לבית או למשרד החדש.

חיסכון בזמן ובמאמצים

אנשים רבים מנסים לבצע את ההובלה בעצמם או שמנסים "לזרום" בתקווה שהכל יעבור בשלום. מעבר לסכנה הממשית לציוד בשל הובלה לא מקצועית ולא מסודרת, הדבר כרוך בשיבוש השגרה ובהשקעה של זמן יקר ומאמצים רבים. במידה ומדובר במשפחה עם ילדים או עם אישה בהיריון – הסוגיה רק הופכת למסועפת יותר. חברת הובלה ומעבר דירה תקל עליכם גם מבחינות אלו ותאפשר לכם להתרכז בעניינים השוטפים, מבלי לדאוג להובלת הציוד. יתרה מכך, היא תוכל גם לפרוק ולסדר את הציוד בביתכם ולדאוג לסוגיות נוספות הכרוכות במעבר.

ביטוח ואחריות

אם תבחרו להוביל בעצמכם או להשתמש בחברת הובלה שלא תוכל לספק לכם אחריות במקרה הצורך – אתם עלולים להיקלע למצב ביש ולהפסיד רכוש יקר ערך ללא כל תמורה. לא חשוב רק להשתמש בחברת הובלה, אלא גם לוודא מראש שהיא מספקת ביטוח ואחריות לרכוש שלכם, כך שאתם בכל מקרה תהיו מכוסים, וכתוצאה מכך – גם שלווים ורגועים.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

  לעבור דירה בכיף

  מחפשים שירות למעבר דירה או משרד?

  הצוות שלנו ישמח לספק לכם מידע על הכל.

  הצוות שלנו ישמח לענות לכם לכל שאלה, תוכלו ליצור אתנו קשר בטלפון 054-7780088 או להשאיר את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם:

   בואו נדאג לכם למעבר דירה

   השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לשאר:

    או חייגו 054-7780088

    ×
    בודק...