מעבר דירה הובלה

למה מעבר דירה הובלה עם LaMoov זה הכי קל?

כשעוברים דירה או משרד ויש להעביר ציוד רב, ובפרט כשמדובר בציוד יקר ערך כספי או רגשי – חשוב להשתמש בשירותי הובלה מקצועיים ומהימנים. כל החפצים שלכם צריכים להגר למיקום חדש, וכל טעות יכולה להיות הרת גורל. עדיף להימנע מלבצע את ההובלה בעצמכם – הן מבחינת הטרחה הכרוכה בכך והן מבחינת הסיכון הטמון לשלל הציוד והחפצים. בנוסף, חשוב לדאוג שהחברה מעניקה אחריות ושהרכוש היקר שלכם מבוטח מכל בחינה.

להבטיח את שלמות הרכוש

נניח שצברתם עם השנים רכוש בעל ערך רב – חפצי אמנות, ריהוט יוקרתי, חפצים שבירים כמו אמצעי תאורה – ועוד כהנה וכהנה. אולי גם יש ברשותכם רכוש בעל ערך רגשי, כמו למשל מזכרות או חפצים שקבלתם בירושה. במקרה אחר אולי מדובר בציוד משרדי שמשמש לפרנסתכם ולתפעול העסק או החברה שלכם. לא משנה מהו סוג הרכוש המסוים – אין ספק שתרצו לשמור עליו מכל משמר ולדאוג שהוא יגיע ליעדו בשלום. שירותי הובלה מקצועיים יודעים כיצד לטפל בציוד וברכוש שלכם בצורה הבטוחה ביותר ויבטיחו שהוא יגיע שלם ומושלם לבית או למשרד החדש.

חיסכון בזמן ובמאמצים

אנשים רבים מנסים לבצע את ההובלה בעצמם או שמנסים “לזרום” בתקווה שהכל יעבור בשלום. מעבר לסכנה הממשית לציוד בשל הובלה לא מקצועית ולא מסודרת, הדבר כרוך בשיבוש השגרה ובהשקעה של זמן יקר ומאמצים רבים. במידה ומדובר במשפחה עם ילדים או עם אישה בהיריון – הסוגיה רק הופכת למסועפת יותר. חברת הובלה ומעבר דירה תקל עליכם גם מבחינות אלו ותאפשר לכם להתרכז בעניינים השוטפים, מבלי לדאוג להובלת הציוד. יתרה מכך, היא תוכל גם לפרוק ולסדר את הציוד בביתכם ולדאוג לסוגיות נוספות הכרוכות במעבר.

ביטוח ואחריות

אם תבחרו להוביל בעצמכם או להשתמש בחברת הובלה שלא תוכל לספק לכם אחריות במקרה הצורך – אתם עלולים להיקלע למצב ביש ולהפסיד רכוש יקר ערך ללא כל תמורה. לא חשוב רק להשתמש בחברת הובלה, אלא גם לוודא מראש שהיא מספקת ביטוח ואחריות לרכוש שלכם, כך שאתם בכל מקרה תהיו מכוסים, וכתוצאה מכך – גם שלווים ורגועים.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

לעבור דירה בכיף


ניהול מעבר דירה  מא’ ועד ת’ של מעבר הדירה שלכם הכל בהתאם ללוחות הזמנים שלכם

מעבר דירה LaMoov:
שירותי מעבר דירה שחוסכים זמן יקר.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

שירותי מעבר דירה

לדאוג לכם לתהליך הפקת מעבר דירה משמעותו לטפל עבורכם בכל דבר שתצטרכו – קטן כגדול.

ביחד “נתפור את החליפה” שמתאימה לכם בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, כדי שאתם תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל ולא לבזבז ימי עבודה יקרים בגלל מעבר הדירה. תמשיכו לבלות עם הילדים בשעות אחר הצהריים ולא לדבר ולהיפגש עם ספקים ואנשי מקצוע. אפילו תוכלו להרשות לעצמכם לא לשנות זמני נסיעות וטיסות בגלל המעבר – אני אדאג לאריזה, להובלה, לסידור ולשאר השירותים שאני מציעה. רק עשו טובה, תדאגו למיין חפצים ולהיפטר ממה שבאמת מיותר ולא בשימוש. אני אדאג לכל השאר ולכן יצרנו עבורכם את חבילת הפקת מעבר דירה.

שירותי מעבר דירה LaMoov שחוסכים זמן יקר. וזמן שווה כסף.

לקוחות שממליצים על LaMoov

“המעבר האחרון שלנו היה מקצה הארץ לקצה השני. היה לנו ברור שעם עבודות תובעניות ושתי תינוקות – קל לא הולך להיות לנו. קצת לפני המעבר התארחו אצלנו זוג חברים וסיפרו לנו שיצא לשוק שירות חדש שנותן סגירה של כל הפינות בכל מה שקשור למעברי דירה. מיד יצרתי קשר עם למוב ומאז הכל היסטוריה. לעבור דירה זה אף פעם לא הנאה וכיף, כי זה פרויקט מלא בכאבי ראש, אבל המעבר הזה כאילו עבר לידינו.”

עינת ועידו אקרמן

עינת ועידו אקרמןחדרה

לא מזמן נאלצתי לעבור דירה… בתור אם חד הורית ואשת קריירה עמוסה לא ידעתי מאיפה להתחיל לטפל בפרויקט הזה… פניתי לקרן ומהרגע שבו נכנסה לתמונה נרגעתי… קרן תיאמה, בדקה הצעות מחיר, היוותה חלק אינטגרלי מתכנון המטבח החדש, התלוותה אלי לבחירת אריחים וכו’. אין ספק שהכל הופך לפשוט יותר כאשר לכל אורך התהליך הדברים מרוכזים בידי אדם אחד בלבד.

לילך גולדמן

לילך גולדמןפתח תקווה

מגזין מעבר דירה

סידור דירה לאחר ההובלה אזור השרון

Read More

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה. כיוון שהיא כבר בחודש מתקדם הם ביקשו לקבל "את כל...

Read More

מעבר דירה אריזה – איך אורזים לבד למעבר

אם שומרים על כמה כללים פשוטים, כל אחד ואחת יכולים לארוז את חפציו בדרך נכונה ובטוחה . אגיש לכם...

Read More
Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה