אריזת הבית

למה מעבר דירה אריזה עם LaMoov זה הכי קל?

כמובן, לא ניתן לעבור דירה מבלי לבצע את מלאכת אריזת הבית.

ברור שכל תכולת הבית כולה צריכה להיארז בדרך זו או אחרת ולהיכנס לאט לאט לתוך קרטונים… מישהו צריך לעשות את זה. השאלה מי יעשה את זה ואיך הוא יעשה את זה?
המשותף לשתי האפשרויות אם החלטתם לעשות זאת בעצמכם, או להזמין שירותי אריזה, בכל מקרה אל לכם לפסוח על שלב המיון. זהו בעצם השלב הראשוני עוד לפני אריזת הבית. הרי כל אדם יודע פחות או יותר מה יש לו בבית, במה משתמשים יותר ובמה משתמשים פחות, על מה אפשר לוותר ולתרום ומה כבר יצא מכלל שימוש ואפשר פשוט לזרוק. זה הזמן להקדיש למלאכת המיון, אשר תקל עליכם כל כך במעבר עצמו וכמובן בשלב הפריקה בבית החדש. גם תימנעו מלהעביר את הבלאגן מהבית הישן לבית החדש, גם תחסכו מקום ותפנו מקום לדברים חדשים על המדפים וגם תחסכו כסף רב אם בחרתם בשירותי אריזה (מחירי אריזת הבית מתומחרים במקרים רבים פר קרטון והמחירים נעים בין 25 ש"ח – 35 ש"ח לקרטון).

שירותי אריזות

כעת, האם אתם מעוניינים להיעזר בשירותי אריזות ע"י חברות המתמחות בשירות זה, או לעשות זאת בעצמכם?
ההבדל בין שתי הבחירות הוא עצום, כי ואם נחדד את השאלה נשאל, האם אתם רוצים לעשות הכל לבד או לא לעשות כלום?
כל בחירה היא אינדיבידואלית כמובן ומה שטוב לאחד לא טוב בהכרח לאחר, אך אני ממליצה לדעת ולהבין את כל היתרונות והחסרונות שבכל אחת מהבחירות כדי לקחת בחירה מושכלת ולהתאימה לאפשרויות הפיזיות והכלכליות שלכם.


אם בחרתם בשירותי אריזה, חובה עליכם לא לעשות דבר בנושא אלא להשאיר את העבודה למומחים. הבית נשאר כולו בדיוק כפי שהוא עד ליום המעבר עצמו. שירותי אריזת בתים ואריזת דירות ע"י חברה היא בעצם הדרך הנוחה והקלה ביותר למעבר דירה, אך מדובר באופציה לא זולה בעיקר אם מדובר בבית גדול מלא תכולה. החברות שעוסקות באריזת בתים ובאריזת דירות נחלקות ל-2 סוגים. מצד אחד יש לנו את המובילים, לא כולם, אך המקצועיים שביניהם יודעים היטב את מלאכת אריזת הדירות. ומצד שני יש לנו את מסדרות הבתים, שבדרך כלל מצהירות על עצמן כמומחיות בסידור הבית לאחר המעבר, אך המקצועיות שביניהן יודעות גם הן את מלאכת אריזת הבתים. גם המובילים וגם המסדרות יביאו עימם ארגזים וציוד אריזה ביום ההובלה ויקחו על עצמם את מלאכת אריזת הבית כולה. מי שיתבונן בתהליך הזה מהצד לא יבין איך הם מכניסים את כל הבית לארגזים בכמה שעות בלבד, בשעה שלנו היה לוקח פי כמה וכמה זמן יותר. סביר להניח שהאורזים שבחרתם יודעים מה הם עושים, ולו רק מהסיבה שהם עוסקים באריזות מזה זמן רב.

טכניקות אריזת דירות

באמצעות שימוש בטכניקות אריזת דירות מתקדמות ניתן להבטיח כי כל הציוד שלכם יגיע בשלום. באריזה נכונה כל הרכוש מחולק לפי גודל, סוג החומר ומידת הרגישות שלו. כל ארגז נאטם באמצעות הציוד הנכון והטוב ביותר, המאפשר להוביל אותו בצורה בטוחה ליעדו. מכלי זכוכית, כלי חרסינה, תמונות, מכשירי חשמל, מחשבים, טלוויזיות, וכלה פסנתרים ובריהוט יוקרתי.


רוצה לעבור עם LaMoov – מה עלי לעשות?

דבר ראשון – עליכם ליצור קשר עם LaMoov כמה שיותר מוקדם. ככל שתקדימו כך הסיכוי שלנו לעמוד בלוחות הזמנים שלכם ובכל הכרוך במעבר שלכם יהיה גבוה יותר.

ציינו את תאריך היעד למעבר, ולאילו שירותים לדעתכם את זקוקים במעבר. אנו נשוחח ונתאם ציפיות, ובהנחה שציפיותינו תואמות נקבע פגישת הכרות.

  לעבור דירה בכיף

  מחפשים שירות למעבר דירה או משרד?

  הצוות שלנו ישמח לספק לכם מידע על הכל.

  הצוות שלנו ישמח לענות לכם לכל שאלה, תוכלו ליצור אתנו קשר בטלפון 054-7780088 או להשאיר את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם:

   בואו נדאג לכם למעבר דירה

   השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לשאר:

    או חייגו 054-7780088

    ×
    Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה
    בודק...