התקנת סורגים ורשתות

למה התקנת סורגים ורשתות לפני מעבר עם LaMoov זה הכי קל?

אין לוותר על התקנה של סורגים ורשתות לבית ולעסק. סורגים משמשים באופן מסורתי להגנה מפני פריצות ופורצים וכמו כן גם להגנה מפני נפילות של ילדים או חיות מחמד, ורשתות מיועדות להגנה מפני חדירה של יונים, חרקים ויתושים. במידה ואתם עוברים לדירה חדשה או למשרד חדש, יש להתקין במידת הצורך סורגים ורשתות שעשויים מחומר איכותי ועמיד ולהשתמש לצורך כך בשירותי התקנה מקצועיים.

התקנת סורגים

אם אתם אינכם חיים בקומת קרקע ויש לכם ילדים בבית, התקנת סורגים חשובה במיוחד ואין לפסוח עליה בשום מצב. מדובר בביטחון האישי של ילדיכם. מעבר לכך, סורגים משמשים להגנה מפני פריצות, והדבר נכון לכל קומה – ובפרט למגורים בקומת קרקע או באחת מהקומות הנמוכות במבנה. ישנם סוגים שונים של סורגים, כמו למשל סורגי בטן וסורגים ישרים, ובאופן כללי הם נבדלים האחד מהשני בפרמטרים שונים כגון גודל, עיצוב, צורה ומחיר. כמו כן יש סורגים מגוולנים ולא מגולוונים וגם עובי הפרופילים משתנה, ויש להתאים את הסורג לקומה שבה אתם גרים.

התקנת רשתות

רשתות לחלונות מונעות חדירה של יונים, חרקים ויתושים ובעקבות כך גם את הלכלוך ועוגמת הנפש הכרוכים בכך. ישנם סוגים שונים של רשתות, כגון רשת רגילה ורשת שקופה ורשתות שמתופעלות באופן שונה, כמו רשת הזזה ורשת גלילה. כדאי לדעת שיש להשתמש ברשת מסוג אחר כאשר מדובר ברשת לחלון שממוקם בחדר הממ"ד. הרשתות יכולות להיות עשויות מחומרים שונים, כמו ברונזה ואלומיניום, וניתן לצבוע אותן במגוון צבעים וכך לעצב אותן בהתאם לטעם האישי שלכם.

שירותי התקנת סורגים ורשתות בעת מעבר דירה

אם אתם עוברים דירה או משרד ולא מותקנת בהם הגנה ראויה – מומלץ מאוד לדאוג לכך. לשם כך ניתן לקרוא לאנשי מקצוע שיתאימו לכם פתרונות איכותיים לטווח ארוך. אם תבחרו להשתמש בשירותיה של חברה שדואגת לכל תהליך המעבר, היא תדאג גם לתאם לכם הגעה של אנשי מקצוע שונים, וביניהם כאלו שעוסקים בהתקנת סורגים ורשתות. כך תוודאו שאתם מוגנים ותוכלו לישון היטב בלילה ולתפקד היטב ביום ללא תקריות, תאונות וחרקים.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

  רוצים לדעת יותר?

  מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מחפשים שירות למעבר דירה או משרד?

  הצוות שלנו ישמח לספק לכם מידע על הכל.

  הצוות שלנו ישמח לענות לכם לכל שאלה, תוכלו ליצור אתנו קשר בטלפון 054-7780088 או להשאיר את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם:

   קבלו הצעת מחיר

   השאירו פרטים או חייגו
   054-7780088
    ×
    בודק...