התקנת סורגים ורשתות

למה התקנת סורגים ורשתות לפני מעבר עם LaMoov זה הכי קל?

אין לוותר על התקנה של סורגים ורשתות לבית ולעסק. סורגים משמשים באופן מסורתי להגנה מפני פריצות ופורצים וכמו כן גם להגנה מפני נפילות של ילדים או חיות מחמד, ורשתות מיועדות להגנה מפני חדירה של יונים, חרקים ויתושים. במידה ואתם עוברים לדירה חדשה או למשרד חדש, יש להתקין במידת הצורך סורגים ורשתות שעשויים מחומר איכותי ועמיד ולהשתמש לצורך כך בשירותי התקנה מקצועיים.

התקנת סורגים

אם אתם אינכם חיים בקומת קרקע ויש לכם ילדים בבית, התקנת סורגים חשובה במיוחד ואין לפסוח עליה בשום מצב. מדובר בביטחון האישי של ילדיכם. מעבר לכך, סורגים משמשים להגנה מפני פריצות, והדבר נכון לכל קומה – ובפרט למגורים בקומת קרקע או באחת מהקומות הנמוכות במבנה. ישנם סוגים שונים של סורגים, כמו למשל סורגי בטן וסורגים ישרים, ובאופן כללי הם נבדלים האחד מהשני בפרמטרים שונים כגון גודל, עיצוב, צורה ומחיר. כמו כן יש סורגים מגוולנים ולא מגולוונים וגם עובי הפרופילים משתנה, ויש להתאים את הסורג לקומה שבה אתם גרים.

התקנת רשתות

רשתות לחלונות מונעות חדירה של יונים, חרקים ויתושים ובעקבות כך גם את הלכלוך ועוגמת הנפש הכרוכים בכך. ישנם סוגים שונים של רשתות, כגון רשת רגילה ורשת שקופה ורשתות שמתופעלות באופן שונה, כמו רשת הזזה ורשת גלילה. כדאי לדעת שיש להשתמש ברשת מסוג אחר כאשר מדובר ברשת לחלון שממוקם בחדר הממ”ד. הרשתות יכולות להיות עשויות מחומרים שונים, כמו ברונזה ואלומיניום, וניתן לצבוע אותן במגוון צבעים וכך לעצב אותן בהתאם לטעם האישי שלכם.

שירותי התקנת סורגים ורשתות בעת מעבר דירה

אם אתם עוברים דירה או משרד ולא מותקנת בהם הגנה ראויה – מומלץ מאוד לדאוג לכך. לשם כך ניתן לקרוא לאנשי מקצוע שיתאימו לכם פתרונות איכותיים לטווח ארוך. אם תבחרו להשתמש בשירותיה של חברה שדואגת לכל תהליך המעבר, היא תדאג גם לתאם לכם הגעה של אנשי מקצוע שונים, וביניהם כאלו שעוסקים בהתקנת סורגים ורשתות. כך תוודאו שאתם מוגנים ותוכלו לישון היטב בלילה ולתפקד היטב ביום ללא תקריות, תאונות וחרקים.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

לעבור דירה בכיף


ניהול מעבר דירה  מא’ ועד ת’ של מעבר הדירה שלכם הכל בהתאם ללוחות הזמנים שלכם

מעבר דירה LaMoov:
שירותי מעבר דירה שחוסכים זמן יקר.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

שירותי מעבר דירה

לדאוג לכם לתהליך הפקת מעבר דירה משמעותו לטפל עבורכם בכל דבר שתצטרכו – קטן כגדול.

ביחד “נתפור את החליפה” שמתאימה לכם בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, כדי שאתם תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל ולא לבזבז ימי עבודה יקרים בגלל מעבר הדירה. תמשיכו לבלות עם הילדים בשעות אחר הצהריים ולא לדבר ולהיפגש עם ספקים ואנשי מקצוע. אפילו תוכלו להרשות לעצמכם לא לשנות זמני נסיעות וטיסות בגלל המעבר – אני אדאג לאריזה, להובלה, לסידור ולשאר השירותים שאני מציעה. רק עשו טובה, תדאגו למיין חפצים ולהיפטר ממה שבאמת מיותר ולא בשימוש. אני אדאג לכל השאר ולכן יצרנו עבורכם את חבילת הפקת מעבר דירה.

שירותי מעבר דירה LaMoov שחוסכים זמן יקר. וזמן שווה כסף.

לקוחות שממליצים על LaMoov

“המעבר האחרון שלנו היה מקצה הארץ לקצה השני. היה לנו ברור שעם עבודות תובעניות ושתי תינוקות – קל לא הולך להיות לנו. קצת לפני המעבר התארחו אצלנו זוג חברים וסיפרו לנו שיצא לשוק שירות חדש שנותן סגירה של כל הפינות בכל מה שקשור למעברי דירה. מיד יצרתי קשר עם למוב ומאז הכל היסטוריה. לעבור דירה זה אף פעם לא הנאה וכיף, כי זה פרויקט מלא בכאבי ראש, אבל המעבר הזה כאילו עבר לידינו.”

עינת ועידו אקרמן

עינת ועידו אקרמןחדרה

לא מזמן נאלצתי לעבור דירה… בתור אם חד הורית ואשת קריירה עמוסה לא ידעתי מאיפה להתחיל לטפל בפרויקט הזה… פניתי לקרן ומהרגע שבו נכנסה לתמונה נרגעתי… קרן תיאמה, בדקה הצעות מחיר, היוותה חלק אינטגרלי מתכנון המטבח החדש, התלוותה אלי לבחירת אריחים וכו’. אין ספק שהכל הופך לפשוט יותר כאשר לכל אורך התהליך הדברים מרוכזים בידי אדם אחד בלבד.

לילך גולדמן

לילך גולדמןפתח תקווה

מגזין מעבר דירה

סידור דירה לאחר ההובלה אזור השרון

Read More

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה. כיוון שהיא כבר בחודש מתקדם הם ביקשו לקבל "את כל...

Read More

מעבר דירה אריזה – איך אורזים לבד למעבר

אם שומרים על כמה כללים פשוטים, כל אחד ואחת יכולים לארוז את חפציו בדרך נכונה ובטוחה . אגיש לכם...

Read More
Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה