אודות LaMoov

למה מעבר דירה עם LaMoov זה הכי קל?

כל מי שאמור לעבור דירה בקרוב או עבר דירה לפחות פעם אחת בחייו יודע, שמוצבת מולו התמודדות מסוג מסויים. הרי מדובר בפרויקט מסועף, שמצריך טיפול מול גורמים שונים. כמובן, תלוי בסוג המעבר (האם זו דירה קטנה או בית גדול…? האם זהו מעבר לדירה בבניין הסמוך או מעבר לקצה השני של הארץ…? וכו'), כמו כן, תלוי גם אם העובר הוא אדם יחיד, זוג, זוג בהריון, זוג עם ילדים וכו'. בכל מקרה מוצב לפניכם אתגר.

כל מי שאמור לעבור דירה בקרוב, מוצא את עצמו באיזשהו שלב נושם עמוק, נאנח ואומר: "אני רוצה שהכל יהיה כבר מאחוריי…"

המעבר, כמו כל מעבר בחיים, ממלא אותנו בחששות ואולי במעט חרדות, מה יהיה… איך יהיה… יש המון נקודות שעלינו לבדוק ולבצע והכל מתנקז לנקודת זמן די קצרה יחסית, לכן הלחץ עולה, וככל שהזמן למעבר מתקרב כך הלחץ גובר.

אז מה עושים?

תמיד אפשר לנסות לג'נגל ולעשות הכל לבד ולקוות ששום דבר לא ייפול בדרך… או להקל על עצמכם את התהליך ולפנות ל-LaMoov – ולקבל את השירות הטוב ביותר למעבר דירה.

אנו כאן כדי להפוך את התהליך המפרך של מעבר הדירה לפשוט, קל ונוח – החל משלב ההחלטה הראשוני, דרך ניהול המעבר בפועל כולל שיפוץ אם צריך, ועד לרגע בו הדירה החדשה מרגישה כמו בית.

בדומה להפקת אירועים, LaMoov עוסקת בהפקת מעבר הדירה. אתם יכולים להירגע ולנשום עמוק ואנו בעצם נרכז עבורכם את כל הטיפול הכרוך במעבר: נדאג לאריזה, הובלה, פירוק, הרכבה וסידור של הבית החדש, נדאג לשירותי אחסנה אם צריך, נדאג לצבוע ולסייד את הדירה החדשה אם תרצו, נדאג לטפל בנושאי חשמל ואינסטלציה אם יש צורך בכך, נתקין מזגן ונכפה עם קיר גבס, נתאם עבורכם מעצב פנים – אנו נתאים את עצמנו לצורכי הלקוח.

אני רוצה לעבור עם LaMoov – מה עלי לעשות?

דבר ראשון – עליכם ליצור קשר עם LaMoov כמה שיותר מוקדם. ככל שתקדימו כך הסיכוי שלנו לעמוד בלוחות הזמנים שלכם ובכל הכרוך במעבר שלכם יהיה גבוה יותר.

ציינו את תאריך היעד למעבר, ולאילו שירותים לדעתכם את זקוקים במעבר. אנו נשוחח ונתאם ציפיות, ובהנחה שציפיותינו תואמות נקבע פגישת הכרות.

מחפשים שירות למעבר דירה או משרד?

הצוות שלנו ישמח לספק לכם מידע על הכל.

הצוות שלנו ישמח לענות לכם לכל שאלה, תוכלו ליצור אתנו קשר בטלפון 054-7780088 או להשאיר את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם:

  קבלו הצעת מחיר

  השאירו פרטים או חייגו
  054-7780088
   ×
   בודק...