אודות LaMoov

למה מעבר דירה עם LaMoov זה הכי קל?

כל מי שאמור לעבור דירה בקרוב או עבר דירה לפחות פעם אחת בחייו יודע, שמוצבת מולו התמודדות מסוג מסויים. הרי מדובר בפרויקט מסועף, שמצריך טיפול מול גורמים שונים. כמובן, תלוי בסוג המעבר (האם זו דירה קטנה או בית גדול…? האם זהו מעבר לדירה בבניין הסמוך או מעבר לקצה השני של הארץ…? וכו’), כמו כן, תלוי גם אם העובר הוא אדם יחיד, זוג, זוג בהריון, זוג עם ילדים וכו’. בכל מקרה מוצב לפניכם אתגר.

כל מי שאמור לעבור דירה בקרוב, מוצא את עצמו באיזשהו שלב נושם עמוק, נאנח ואומר: “אני רוצה שהכל יהיה כבר מאחוריי…”

המעבר, כמו כל מעבר בחיים, ממלא אותנו בחששות ואולי במעט חרדות, מה יהיה… איך יהיה… יש המון נקודות שעלינו לבדוק ולבצע והכל מתנקז לנקודת זמן די קצרה יחסית, לכן הלחץ עולה, וככל שהזמן למעבר מתקרב כך הלחץ גובר.

אז מה עושים?

תמיד אפשר לנסות לג’נגל ולעשות הכל לבד ולקוות ששום דבר לא ייפול בדרך… או להקל על עצמכם את התהליך ולפנות ל-LaMoov – ולקבל את השירות הטוב ביותר למעבר דירה.

אנו כאן כדי להפוך את התהליך המפרך של מעבר הדירה לפשוט, קל ונוח – החל משלב ההחלטה הראשוני, דרך ניהול המעבר בפועל כולל שיפוץ אם צריך, ועד לרגע בו הדירה החדשה מרגישה כמו בית.

בדומה להפקת אירועים, LaMoov עוסקת בהפקת מעבר הדירה. אתם יכולים להירגע ולנשום עמוק ואנו בעצם נרכז עבורכם את כל הטיפול הכרוך במעבר: נדאג לאריזה, הובלה, פירוק, הרכבה וסידור של הבית החדש, נדאג לשירותי אחסנה אם צריך, נדאג לצבוע ולסייד את הדירה החדשה אם תרצו, נדאג לטפל בנושאי חשמל ואינסטלציה אם יש צורך בכך, נתקין מזגן ונכפה עם קיר גבס, נתאם עבורכם מעצב פנים – אנו נתאים את עצמנו לצורכי הלקוח.

אני רוצה לעבור עם LaMoov – מה עלי לעשות?

דבר ראשון – עליכם ליצור קשר עם LaMoov כמה שיותר מוקדם. ככל שתקדימו כך הסיכוי שלנו לעמוד בלוחות הזמנים שלכם ובכל הכרוך במעבר שלכם יהיה גבוה יותר.

ציינו את תאריך היעד למעבר, ולאילו שירותים לדעתכם את זקוקים במעבר. אנו נשוחח ונתאם ציפיות, ובהנחה שציפיותינו תואמות נקבע פגישת הכרות.

ניהול מעבר דירה  מא’ ועד ת’ של מעבר הדירה שלכם הכל בהתאם ללוחות הזמנים שלכם

מעבר דירה LaMoov:
שירותי מעבר דירה שחוסכים זמן יקר.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

שירותי מעבר דירה

לדאוג לכם לתהליך הפקת מעבר דירה משמעותו לטפל עבורכם בכל דבר שתצטרכו – קטן כגדול.

ביחד “נתפור את החליפה” שמתאימה לכם בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, כדי שאתם תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל ולא לבזבז ימי עבודה יקרים בגלל מעבר הדירה. תמשיכו לבלות עם הילדים בשעות אחר הצהריים ולא לדבר ולהיפגש עם ספקים ואנשי מקצוע. אפילו תוכלו להרשות לעצמכם לא לשנות זמני נסיעות וטיסות בגלל המעבר – אני אדאג לאריזה, להובלה, לסידור ולשאר השירותים שאני מציעה. רק עשו טובה, תדאגו למיין חפצים ולהיפטר ממה שבאמת מיותר ולא בשימוש. אני אדאג לכל השאר ולכן יצרנו עבורכם את חבילת הפקת מעבר דירה.

שירותי מעבר דירה LaMoov שחוסכים זמן יקר. וזמן שווה כסף.

לקוחות שממליצים על LaMoov

“המעבר האחרון שלנו היה מקצה הארץ לקצה השני. היה לנו ברור שעם עבודות תובעניות ושתי תינוקות – קל לא הולך להיות לנו. קצת לפני המעבר התארחו אצלנו זוג חברים וסיפרו לנו שיצא לשוק שירות חדש שנותן סגירה של כל הפינות בכל מה שקשור למעברי דירה. מיד יצרתי קשר עם למוב ומאז הכל היסטוריה. לעבור דירה זה אף פעם לא הנאה וכיף, כי זה פרויקט מלא בכאבי ראש, אבל המעבר הזה כאילו עבר לידינו.”

עינת ועידו אקרמן

עינת ועידו אקרמןחדרה

לא מזמן נאלצתי לעבור דירה… בתור אם חד הורית ואשת קריירה עמוסה לא ידעתי מאיפה להתחיל לטפל בפרויקט הזה… פניתי לקרן ומהרגע שבו נכנסה לתמונה נרגעתי… קרן תיאמה, בדקה הצעות מחיר, היוותה חלק אינטגרלי מתכנון המטבח החדש, התלוותה אלי לבחירת אריחים וכו’. אין ספק שהכל הופך לפשוט יותר כאשר לכל אורך התהליך הדברים מרוכזים בידי אדם אחד בלבד.

לילך גולדמן

לילך גולדמןפתח תקווה

מגזין מעבר דירה

סידור דירה לאחר ההובלה אזור השרון

Read More

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה. כיוון שהיא כבר בחודש מתקדם הם ביקשו לקבל "את כל...

Read More

מעבר דירה אריזה – איך אורזים לבד למעבר

אם שומרים על כמה כללים פשוטים, כל אחד ואחת יכולים לארוז את חפציו בדרך נכונה ובטוחה . אגיש לכם...

Read More
Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה