אודות LaMoov

למה מעבר דירה עם LaMoov זה הכי קל?

כל מי שאמור לעבור דירה בקרוב או עבר דירה לפחות פעם אחת בחייו יודע, שמוצבת מולו התמודדות מסוג מסויים. הרי מדובר בפרויקט מסועף, שמצריך טיפול מול גורמים שונים. כמובן, תלוי בסוג המעבר (האם זו דירה קטנה או בית גדול…? האם זהו מעבר לדירה בבניין הסמוך או מעבר לקצה השני של הארץ…? וכו’), כמו כן, תלוי גם אם העובר הוא אדם יחיד, זוג, זוג בהריון, זוג עם ילדים וכו’. בכל מקרה מוצב לפניכם אתגר.

כל מי שאמור לעבור דירה בקרוב, מוצא את עצמו באיזשהו שלב נושם עמוק, נאנח ואומר: “אני רוצה שהכל יהיה כבר מאחוריי…”

המעבר, כמו כל מעבר בחיים, ממלא אותנו בחששות ואולי במעט חרדות, מה יהיה… איך יהיה… יש המון נקודות שעלינו לבדוק ולבצע והכל מתנקז לנקודת זמן די קצרה יחסית, לכן הלחץ עולה, וככל שהזמן למעבר מתקרב כך הלחץ גובר.

אז מה עושים?

תמיד אפשר לנסות לג’נגל ולעשות הכל לבד ולקוות ששום דבר לא ייפול בדרך… או להקל על עצמכם את התהליך ולפנות ל-LaMoov – ולקבל את השירות הטוב ביותר למעבר דירה.

אנו כאן כדי להפוך את התהליך המפרך של מעבר הדירה לפשוט, קל ונוח – החל משלב ההחלטה הראשוני, דרך ניהול המעבר בפועל כולל שיפוץ אם צריך, ועד לרגע בו הדירה החדשה מרגישה כמו בית.

בדומה להפקת אירועים, LaMoov עוסקת בהפקת מעבר הדירה. אתם יכולים להירגע ולנשום עמוק ואנו בעצם נרכז עבורכם את כל הטיפול הכרוך במעבר: נדאג לאריזה, הובלה, פירוק, הרכבה וסידור של הבית החדש, נדאג לשירותי אחסנה אם צריך, נדאג לצבוע ולסייד את הדירה החדשה אם תרצו, נדאג לטפל בנושאי חשמל ואינסטלציה אם יש צורך בכך, נתקין מזגן ונכפה עם קיר גבס, נתאם עבורכם מעצב פנים – אנו נתאים את עצמנו לצורכי הלקוח.

אני רוצה לעבור עם LaMoov – מה עלי לעשות?

דבר ראשון – עליכם ליצור קשר עם LaMoov כמה שיותר מוקדם. ככל שתקדימו כך הסיכוי שלנו לעמוד בלוחות הזמנים שלכם ובכל הכרוך במעבר שלכם יהיה גבוה יותר.

ציינו את תאריך היעד למעבר, ולאילו שירותים לדעתכם את זקוקים במעבר. אנו נשוחח ונתאם ציפיות, ובהנחה שציפיותינו תואמות נקבע פגישת הכרות.

ניהול מקצועי מא’ ועד ת’ של מעבר הדירה שלכם הכל בהתאם ללוחות הזמנים שלכם

עם LaMoov עוברים בחכמה ונהנים.

 

שירותי מעבר דירה שחוסכים

זמן יקר.

וזמן שווה כסף.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

עם LaMoov עוברים

בחכמה ונהנים.

שירותי מעבר

דירה שחוסכים

זמן יקר.

וזמן שווה כסף.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

שירותים נוספים

פגישת ייעוץ

לקראת מעבר דירה, רבים אומרים ש”אינם יודעים מאיפה להתחיל או מה לעשות קודם…” בפגישת הייעוץ אלמד אתכם לתכנן את המעבר באופן שבו אתם תשלטו בו ולא הוא ישלוט בכם.
לדעת עוד…

הרצאה בנושא תכנון מעבר דירה

שעה קלה שבה תקבלו טיפים לניהול מעבר יעיל ונכון עבורכם, תוך התמקדות בסדר ובארגון של המעבר, בניהול הכלכלי של המעבר ובניהול לוחות הזמנים שלכם.
לדעת עוד…

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

לקוחות שממליצים על LaMoov

“המעבר האחרון שלנו היה מקצה הארץ לקצה השני. היה לנו ברור שעם עבודות תובעניות ושתי תינוקות – קל לא הולך להיות לנו. קצת לפני המעבר התארחו אצלנו זוג חברים וסיפרו לנו שיצא לשוק שירות חדש שנותן סגירה של כל הפינות בכל מה שקשור למעברי דירה. מיד יצרתי קשר עם למוב ומאז הכל היסטוריה. לעבור דירה זה אף פעם לא הנאה וכיף, כי זה פרויקט מלא בכאבי ראש, אבל המעבר הזה כאילו עבר לידינו.”

עינת ועידו אקרמן

עינת ועידו אקרמןחדרה

לא מזמן נאלצתי לעבור דירה… בתור אם חד הורית ואשת קריירה עמוסה לא ידעתי מאיפה להתחיל לטפל בפרויקט הזה… פניתי לקרן ומהרגע שבו נכנסה לתמונה נרגעתי… קרן תיאמה, בדקה הצעות מחיר, היוותה חלק אינטגרלי מתכנון המטבח החדש, התלוותה אלי לבחירת אריחים וכו’. אין ספק שהכל הופך לפשוט יותר כאשר לכל אורך התהליך הדברים מרוכזים בידי אדם אחד בלבד.

לילך גולדמן

לילך גולדמןפתח תקווה

מגזין מעבר דירה

שרותי אריזה והובלה

אחד השירותים הפחות מוכרים בעולם ההובלות הינו שירותי אריזה והובלה. כולם מכירים את שירותי ההובלה הרגילים אך לא כולם [...]

קרא עוד

שירותי אריזה מתקדמים

כולנו מכירים את הרגע הזה שבו מבינים כי הנה הגיע הזמן להתחיל לארוז. החיפוש אחר ארגזים מתאימים, תהליך אריזת [...]

קרא עוד

חברת הובלות – איך חברת הובלות טובה תקל על מעבר הדירה

מעבר דירה למי מאיתנו שנכווה בעבר מחוויות מעבר דירה שונות, בין אם היה זה בגלל מוביל חובבן, או חברת הובלות לא אחראית, [...]

קרא עוד
צרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה