מעבר דירה אחסנה

למה מעבר דירה אחסנה לפני מעבר עם LaMoov זה הכי קל?

לעיתים קיים צורך להשתמש בשירותי אחסנה בעת מעבר דירה, והוא מתעורר כאשר עליכם לעזוב את הדירה הנוכחית, אבל הדירה החדשה טרם מוכנה או שטרם קבלתם את המפתח שלה. כמובן שמצב שכזה יכול להתרחש באותה מידה גם כשמדובר במעבר בין משרדים שונים המשמשים את העסק שלכם. שירותים אלו יקצו שטח ייעודי במחסן למען הסחורה, הציוד, הרכוש והחפצים שתבחרו לאחסן בו.

חוסר סנכרון בין המועדים

לפעמים מתרחשים מצבים ומקרים שאין לכם שליטה מלאה עליהם. כשעוברים דירה, צירופי מקרים שכאלו בהחלט אינם נדירים. דוגמא טובה לכך היא חוסר סנכרון בין המועד שבו עליכם לפנות את הדירה הקיימת והמועד שבו אתם מקבלים את המפתח לדירה הבאה. בנוסף, אם אתם משפצים את הדירה הבאה שלכם, יכול להיות שתאלצו להמתין לתום השיפוצים, ובזמן הזה קשה לאחסן ציוד וחפצים גדולים. מצבים שכאלו בהחלט יוצרים מצב לא נעים ולא נוח, אך לשמחתכם – הם לא נטולי פיתרון.

פתרון נוח ויעיל

קיימות בארץ חברות שברשותן מחסנים שבהם תוכלו לאחסן את שלל הרכוש שלכם, בין אם מדובר בחפצים קטנים או גדולים, ועדיין לשמור עליהם זמינים עבורכם 24/7. תוכלו לבחור את משך התקופה שבה הציוד יאוחסן, כך שהוא יתאים בדיוק לפער שבין תאריכי הפינוי והכניסה לדירה או למשרד. וודאי שכל מה שתבחרו להפקיד במחסנים יבוטח באופן מלא, כך שלא אתם תישאו באחריות על כל תקלה אפשרית באשר היא.

היעזרות בשירותי אחסון מתקדמים

מומלץ להשתמש בשירותי אחסון שבהם אתם משלמים עבור השטח שבו אתם משתמשים בפועל, כך שלא ייווצר מצב שבו אתם משלמים על שטח גדול מכפי שאתם צריכים. בנוסף, חשוב לדאוג שהמחסנים ממוקמים בסמיכות למיקום המגורים הזמני שלכם או למיקום הדירה או המשרד הבא. כמובן שהמחסנים חייבים להיות תחת שמירה ובקרה מתמדת בכדי שתקבלו את כל התכולה בדיוק באותו מצב שבו היא הייתה כשהפקדתם אותה.

חברה להפקת מעבר דירה

חברה מקצועית ומיומנת תוכל לספק לכם מגוון שירותים בעת מעבר הדירה, כמו אחסון, הובלה, פריקה וסידור. בנוסף לכך, היא תוכל להפנות אתכם לקבלת שירותי אחסון מתקדמים בעת ובמידת הצורך, ועד אשר יהיה אפשר להעביר את הרכוש המופקד לדירה או למשרד הבא.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

  לעבור דירה בכיף

  מחפשים שירות למעבר דירה או משרד?

  הצוות שלנו ישמח לספק לכם מידע על הכל.

  הצוות שלנו ישמח לענות לכם לכל שאלה, תוכלו ליצור אתנו קשר בטלפון 054-7780088 או להשאיר את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם:

   בואו נדאג לכם למעבר דירה

   השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לשאר:

    או חייגו 054-7780088

    ×
    בודק...