מעבר דירה אחסנה

למה מעבר דירה אחסנה לפני מעבר עם LaMoov זה הכי קל?

לעיתים קיים צורך להשתמש בשירותי אחסנה בעת מעבר דירה, והוא מתעורר כאשר עליכם לעזוב את הדירה הנוכחית, אבל הדירה החדשה טרם מוכנה או שטרם קבלתם את המפתח שלה. כמובן שמצב שכזה יכול להתרחש באותה מידה גם כשמדובר במעבר בין משרדים שונים המשמשים את העסק שלכם. שירותים אלו יקצו שטח ייעודי במחסן למען הסחורה, הציוד, הרכוש והחפצים שתבחרו לאחסן בו.

חוסר סנכרון בין המועדים

לפעמים מתרחשים מצבים ומקרים שאין לכם שליטה מלאה עליהם. כשעוברים דירה, צירופי מקרים שכאלו בהחלט אינם נדירים. דוגמא טובה לכך היא חוסר סנכרון בין המועד שבו עליכם לפנות את הדירה הקיימת והמועד שבו אתם מקבלים את המפתח לדירה הבאה. בנוסף, אם אתם משפצים את הדירה הבאה שלכם, יכול להיות שתאלצו להמתין לתום השיפוצים, ובזמן הזה קשה לאחסן ציוד וחפצים גדולים. מצבים שכאלו בהחלט יוצרים מצב לא נעים ולא נוח, אך לשמחתכם – הם לא נטולי פיתרון.

פתרון נוח ויעיל

קיימות בארץ חברות שברשותן מחסנים שבהם תוכלו לאחסן את שלל הרכוש שלכם, בין אם מדובר בחפצים קטנים או גדולים, ועדיין לשמור עליהם זמינים עבורכם 24/7. תוכלו לבחור את משך התקופה שבה הציוד יאוחסן, כך שהוא יתאים בדיוק לפער שבין תאריכי הפינוי והכניסה לדירה או למשרד. וודאי שכל מה שתבחרו להפקיד במחסנים יבוטח באופן מלא, כך שלא אתם תישאו באחריות על כל תקלה אפשרית באשר היא.

היעזרות בשירותי אחסון מתקדמים

מומלץ להשתמש בשירותי אחסון שבהם אתם משלמים עבור השטח שבו אתם משתמשים בפועל, כך שלא ייווצר מצב שבו אתם משלמים על שטח גדול מכפי שאתם צריכים. בנוסף, חשוב לדאוג שהמחסנים ממוקמים בסמיכות למיקום המגורים הזמני שלכם או למיקום הדירה או המשרד הבא. כמובן שהמחסנים חייבים להיות תחת שמירה ובקרה מתמדת בכדי שתקבלו את כל התכולה בדיוק באותו מצב שבו היא הייתה כשהפקדתם אותה.

חברה להפקת מעבר דירה

חברה מקצועית ומיומנת תוכל לספק לכם מגוון שירותים בעת מעבר הדירה, כמו אחסון, הובלה, פריקה וסידור. בנוסף לכך, היא תוכל להפנות אתכם לקבלת שירותי אחסון מתקדמים בעת ובמידת הצורך, ועד אשר יהיה אפשר להעביר את הרכוש המופקד לדירה או למשרד הבא.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

לעבור דירה בכיף


ניהול מעבר דירה  מא’ ועד ת’ של מעבר הדירה שלכם הכל בהתאם ללוחות הזמנים שלכם

מעבר דירה LaMoov:
שירותי מעבר דירה שחוסכים זמן יקר.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

שירותי מעבר דירה

לדאוג לכם לתהליך הפקת מעבר דירה משמעותו לטפל עבורכם בכל דבר שתצטרכו – קטן כגדול.

ביחד “נתפור את החליפה” שמתאימה לכם בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, כדי שאתם תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל ולא לבזבז ימי עבודה יקרים בגלל מעבר הדירה. תמשיכו לבלות עם הילדים בשעות אחר הצהריים ולא לדבר ולהיפגש עם ספקים ואנשי מקצוע. אפילו תוכלו להרשות לעצמכם לא לשנות זמני נסיעות וטיסות בגלל המעבר – אני אדאג לאריזה, להובלה, לסידור ולשאר השירותים שאני מציעה. רק עשו טובה, תדאגו למיין חפצים ולהיפטר ממה שבאמת מיותר ולא בשימוש. אני אדאג לכל השאר ולכן יצרנו עבורכם את חבילת הפקת מעבר דירה.

שירותי מעבר דירה LaMoov שחוסכים זמן יקר. וזמן שווה כסף.

לקוחות שממליצים על LaMoov

“המעבר האחרון שלנו היה מקצה הארץ לקצה השני. היה לנו ברור שעם עבודות תובעניות ושתי תינוקות – קל לא הולך להיות לנו. קצת לפני המעבר התארחו אצלנו זוג חברים וסיפרו לנו שיצא לשוק שירות חדש שנותן סגירה של כל הפינות בכל מה שקשור למעברי דירה. מיד יצרתי קשר עם למוב ומאז הכל היסטוריה. לעבור דירה זה אף פעם לא הנאה וכיף, כי זה פרויקט מלא בכאבי ראש, אבל המעבר הזה כאילו עבר לידינו.”

עינת ועידו אקרמן

עינת ועידו אקרמןחדרה

לא מזמן נאלצתי לעבור דירה… בתור אם חד הורית ואשת קריירה עמוסה לא ידעתי מאיפה להתחיל לטפל בפרויקט הזה… פניתי לקרן ומהרגע שבו נכנסה לתמונה נרגעתי… קרן תיאמה, בדקה הצעות מחיר, היוותה חלק אינטגרלי מתכנון המטבח החדש, התלוותה אלי לבחירת אריחים וכו’. אין ספק שהכל הופך לפשוט יותר כאשר לכל אורך התהליך הדברים מרוכזים בידי אדם אחד בלבד.

לילך גולדמן

לילך גולדמןפתח תקווה

מגזין מעבר דירה

סידור דירה לאחר ההובלה אזור השרון

Read More

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה. כיוון שהיא כבר בחודש מתקדם הם ביקשו לקבל "את כל...

Read More

מעבר דירה אריזה – איך אורזים לבד למעבר

אם שומרים על כמה כללים פשוטים, כל אחד ואחת יכולים לארוז את חפציו בדרך נכונה ובטוחה . אגיש לכם...

Read More
Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה