ניקיון הבית לפני מעבר דירה

למה ניקיון הבית לפני מעבר דירה עם LaMoov זה הכי קל?

אחד העניינים שיש לסדר לפני שעוברים דירה הוא לנקות אותה ולהחזיר אותה קרוב ככל שאפשר למצב שבו היא הייתה כשקבלתם אותה. הדבר נכון באותה מידה גם למעבר ממשרדי העסק או החברה. מעבר דירה הוא גם כך תהליך לא פשוט, וניקיון הבית לפני מעבר רק מוסיף נדבך נוסף של עמל. לשמחתכם הרבה – יש לכך פתרון מצוין.

מטלה אחת פחות

מעבר דירה מצריך אריזה, הובלה, פירוק וסידור של הרכוש והציוד שלכם, וזאת מבלי להתייחס למגוון של סידורים אחרים והתעסקות ביורוקרטית. כאשר מדובר במשפחה עם ילדים – המעבר רק הופך לארוך ומתיש יותר. אבל מעבר דירה אינו כרוך רק בטיפול בציוד שלכם ובדירה שאליה אתם עוברים, אלא גם בניקיון וסידור הדירה הקיימת. זה מה שמכתיב החוזה הסטנדרטי וזה מה שמכתיב גם המוסר האנושי הבסיסי. אתם יכולים להשיל מעצמכם את המטלה הזאת ולהתרכז בעניינים האחרים של המעבר – אם רק תבחרו להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית.

ניקיון מוצלח מהיסוד

כידוע, אין רמה אחת של ניקיון. אפשר לנקות בסדר, אפשר לנקות טוב – ואפשר לנקות מהיסוד. אנשים רבים אינם משקיעים בניקיון הדירה שהם עוזבים, ומעדיפים לרתום את הכוחות שלהם לטיפול בסוגיות אחרות, לרבות ניקיון הדירה שאליה הם נכנסים. הדבר עשוי להוביל לבעיות מסוימות מול בעל הדירה או מול משרד או סוכנות שמנהלים את הנכס. חברה מקצועית תבצע את הניקיון על הצד הטוב ביותר ותבטיח דירה מצוחצחת לבאים בתור.

כמה ציפורים במכה אחת

בנוסף לניקיון הבית לפני המעבר, אותה חברה יכולה גם לארוז את הציוד והחפצים שלכם באופן מקצועי ומסודר, כך שיהיה קל להוביל אותם ביום המעבר. בנוסף לכך, אותה חברה גם יכולה להוביל עבורכם את כל הרכוש הארוז לדירה החדשה, ושם לפרוק אותו ולסדר אותו כהלכה. במידת הצורך, היא יכולה גם להזמין אנשי מקצוע נוספים, לדאוג להתקנת סורגים ורשתות, לפירוק והרכבה של ארונות – ועוד. היא יכולה לטפל בכל מה שצריך להיעשות ולאפשר לכם מעבר רגוע, קל ושקט. כך תחסכו גם זמן רב, וזמן ללא ספק שווה כסף.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

  רוצים לדעת יותר?

  מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מחפשים שירות למעבר דירה או משרד?

  הצוות שלנו ישמח לספק לכם מידע על הכל.

  הצוות שלנו ישמח לענות לכם לכל שאלה, תוכלו ליצור אתנו קשר בטלפון 054-7780088 או להשאיר את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם:

   קבלו הצעת מחיר

   השאירו פרטים או חייגו
   054-7780088
    ×
    בודק...