ניקיון הבית לפני מעבר

למה ניקיון הבית לפני מעבר עם LaMoov זה הכי קל?

אחד העניינים שיש לסדר לפני שעוברים דירה הוא לנקות אותה ולהחזיר אותה קרוב ככל שאפשר למצב שבו היא הייתה כשקבלתם אותה. הדבר נכון באותה מידה גם למעבר ממשרדי העסק או החברה. מעבר דירה הוא גם כך תהליך לא פשוט, וניקיון הבית לפני מעבר רק מוסיף נדבך נוסף של עמל. לשמחתכם הרבה – יש לכך פתרון מצוין.

מטלה אחת פחות

מעבר דירה מצריך אריזה, הובלה, פירוק וסידור של הרכוש והציוד שלכם, וזאת מבלי להתייחס למגוון של סידורים אחרים והתעסקות ביורוקרטית. כאשר מדובר במשפחה עם ילדים – המעבר רק הופך לארוך ומתיש יותר. אבל מעבר דירה אינו כרוך רק בטיפול בציוד שלכם ובדירה שאליה אתם עוברים, אלא גם בניקיון וסידור הדירה הקיימת. זה מה שמכתיב החוזה הסטנדרטי וזה מה שמכתיב גם המוסר האנושי הבסיסי. אתם יכולים להשיל מעצמכם את המטלה הזאת ולהתרכז בעניינים האחרים של המעבר – אם רק תבחרו להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית.

ניקיון מוצלח מהיסוד

כידוע, אין רמה אחת של ניקיון. אפשר לנקות בסדר, אפשר לנקות טוב – ואפשר לנקות מהיסוד. אנשים רבים אינם משקיעים בניקיון הדירה שהם עוזבים, ומעדיפים לרתום את הכוחות שלהם לטיפול בסוגיות אחרות, לרבות ניקיון הדירה שאליה הם נכנסים. הדבר עשוי להוביל לבעיות מסוימות מול בעל הדירה או מול משרד או סוכנות שמנהלים את הנכס. חברה מקצועית תבצע את הניקיון על הצד הטוב ביותר ותבטיח דירה מצוחצחת לבאים בתור.

כמה ציפורים במכה אחת

בנוסף לניקיון הבית לפני המעבר, אותה חברה יכולה גם לארוז את הציוד והחפצים שלכם באופן מקצועי ומסודר, כך שיהיה קל להוביל אותם ביום המעבר. בנוסף לכך, אותה חברה גם יכולה להוביל עבורכם את כל הרכוש הארוז לדירה החדשה, ושם לפרוק אותו ולסדר אותו כהלכה. במידת הצורך, היא יכולה גם להזמין אנשי מקצוע נוספים, לדאוג להתקנת סורגים ורשתות, לפירוק והרכבה של ארונות – ועוד. היא יכולה לטפל בכל מה שצריך להיעשות ולאפשר לכם מעבר רגוע, קל ושקט. כך תחסכו גם זמן רב, וזמן ללא ספק שווה כסף.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

לעבור דירה בכיף


ניהול מעבר דירה  מא’ ועד ת’ של מעבר הדירה שלכם הכל בהתאם ללוחות הזמנים שלכם

מעבר דירה LaMoov:
שירותי מעבר דירה שחוסכים זמן יקר.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

שירותי מעבר דירה

לדאוג לכם לתהליך הפקת מעבר דירה משמעותו לטפל עבורכם בכל דבר שתצטרכו – קטן כגדול.

ביחד “נתפור את החליפה” שמתאימה לכם בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, כדי שאתם תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל ולא לבזבז ימי עבודה יקרים בגלל מעבר הדירה. תמשיכו לבלות עם הילדים בשעות אחר הצהריים ולא לדבר ולהיפגש עם ספקים ואנשי מקצוע. אפילו תוכלו להרשות לעצמכם לא לשנות זמני נסיעות וטיסות בגלל המעבר – אני אדאג לאריזה, להובלה, לסידור ולשאר השירותים שאני מציעה. רק עשו טובה, תדאגו למיין חפצים ולהיפטר ממה שבאמת מיותר ולא בשימוש. אני אדאג לכל השאר ולכן יצרנו עבורכם את חבילת הפקת מעבר דירה.

שירותי מעבר דירה LaMoov שחוסכים זמן יקר. וזמן שווה כסף.

לקוחות שממליצים על LaMoov

“המעבר האחרון שלנו היה מקצה הארץ לקצה השני. היה לנו ברור שעם עבודות תובעניות ושתי תינוקות – קל לא הולך להיות לנו. קצת לפני המעבר התארחו אצלנו זוג חברים וסיפרו לנו שיצא לשוק שירות חדש שנותן סגירה של כל הפינות בכל מה שקשור למעברי דירה. מיד יצרתי קשר עם למוב ומאז הכל היסטוריה. לעבור דירה זה אף פעם לא הנאה וכיף, כי זה פרויקט מלא בכאבי ראש, אבל המעבר הזה כאילו עבר לידינו.”

עינת ועידו אקרמן

עינת ועידו אקרמןחדרה

לא מזמן נאלצתי לעבור דירה… בתור אם חד הורית ואשת קריירה עמוסה לא ידעתי מאיפה להתחיל לטפל בפרויקט הזה… פניתי לקרן ומהרגע שבו נכנסה לתמונה נרגעתי… קרן תיאמה, בדקה הצעות מחיר, היוותה חלק אינטגרלי מתכנון המטבח החדש, התלוותה אלי לבחירת אריחים וכו’. אין ספק שהכל הופך לפשוט יותר כאשר לכל אורך התהליך הדברים מרוכזים בידי אדם אחד בלבד.

לילך גולדמן

לילך גולדמןפתח תקווה

מגזין מעבר דירה

סידור דירה לאחר ההובלה אזור השרון

Read More

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה. כיוון שהיא כבר בחודש מתקדם הם ביקשו לקבל "את כל...

Read More

מעבר דירה אריזה – איך אורזים לבד למעבר

אם שומרים על כמה כללים פשוטים, כל אחד ואחת יכולים לארוז את חפציו בדרך נכונה ובטוחה . אגיש לכם...

Read More
Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה