צביעה

למה צביעה לפני מעבר עם LaMoov זה הכי קל?

כשעוברים לדירה חדשה, פעמים רבות יש לצבוע את הדירה שאתם עוזבים בכדי להחזיר אותה למצב ההתחלתי שלה. בנוסף לכך, וודאי שיש טעם רב גם בלצבוע את הדירה שאליה עוברים, בין אם בשביל לשפר את הקיים ובין אם בשביל לצבוע בצבעים אחרים על מנת לעצב את הדירה כראות עיניכם ולתת לה טאץ’ אישי. כמובן שהדבר תקף לא רק למעבר דירה פרטית, אלא גם למעבר למשרד חדש לעסק.

צביעת הדירה הנוכחית

במידה ואתם חיים בשכירות, יש לבדוק את תנאי החוזה ולבדוק אם עליכם לצבוע את הדירה בעת העזיבה. במידה וקיימים פגמים בצבע, יכול להיות שזאת האחריות שלכם לדאוג לסיוד הקירות. במידה והדירה בבעלותכם ואתם מוכרים אותה, זה בהחלט נחמד להעביר אותה במצב טוב למי שרכשו אותה מכם. בכל אופן, מעבר דירה כולל לא מעט שלבים ועניינים שיש להסדיר, וצביעה עשויה להיות אחד מהם.

 צביעת הדירה הבאה

בין אם הדירה הבאה שלכם היא דירה שכורה או דירה שרכשתם, יש טעם רב בצביעת הקירות שלה. יש 2 סיבות עיקריות לעשות כך – שיפור הצביעה הקיימת במידה ויש בה פגמים או צביעה מחדש בצבעים שאתם אוהבים, בשביל באמת להרגיש בבית ולעצב את הדירה לפי הטעם האישי שלכם. הצביעה מהווה חלק מהותי מהאווירה וממראה הבית ובהחלט כדאי להשקיע בה ולדאוג שהיא תשקף את מי שאתם.  

שימוש בחברה מקצועית

חברה שמתמחה בהפקת מעברי דירה תוכל להעניק לכם מטריית שירותים רלוונטיים שיעזרו לכם לצלוח את המעבר בקלילות ובנעימות. אחד מהשירותים הרלוונטיים הוא צביעת הדירה שאתם עוזבים ו/או צביעת הדירה הבאה שלכם, וגם ניקיון הדירות במידת הצורך והרצון. כך תוכלו להפחית ממפלס הלחץ, החששות והדאגה, לאפשר לעצמכם מרווח רחב לנשימה ולהותיר לכם זמן חשוב לטיפול בסידורים אחרים הקשורים למעבר הדירה או למישורים אחרים בחייכם האישיים.   

צביעה בצבעים איכותיים

יש תועלת רבה בשימוש בשירותיה של חברת מעבר מקצועית, וחלק מהם קשורים באיכות הצביעה ואיכות התוצאות ובשימוש בצבעים איכותיים ועמידים, שאינם דוהים ומחזיקים זמן רב. אלו יתרונות משמעותיים שיאפשרו לכם ליהנות מבית שנראה מצוין ויחסכו לכם צביעה נוספת בהמשך הדרך.

 חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

לעבור דירה בכיף


ניהול מעבר דירה  מא’ ועד ת’ של מעבר הדירה שלכם הכל בהתאם ללוחות הזמנים שלכם

מעבר דירה LaMoov:
שירותי מעבר דירה שחוסכים זמן יקר.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

שירותי מעבר דירה

לדאוג לכם לתהליך הפקת מעבר דירה משמעותו לטפל עבורכם בכל דבר שתצטרכו – קטן כגדול.

ביחד “נתפור את החליפה” שמתאימה לכם בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, כדי שאתם תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל ולא לבזבז ימי עבודה יקרים בגלל מעבר הדירה. תמשיכו לבלות עם הילדים בשעות אחר הצהריים ולא לדבר ולהיפגש עם ספקים ואנשי מקצוע. אפילו תוכלו להרשות לעצמכם לא לשנות זמני נסיעות וטיסות בגלל המעבר – אני אדאג לאריזה, להובלה, לסידור ולשאר השירותים שאני מציעה. רק עשו טובה, תדאגו למיין חפצים ולהיפטר ממה שבאמת מיותר ולא בשימוש. אני אדאג לכל השאר ולכן יצרנו עבורכם את חבילת הפקת מעבר דירה.

שירותי מעבר דירה LaMoov שחוסכים זמן יקר. וזמן שווה כסף.

לקוחות שממליצים על LaMoov

“המעבר האחרון שלנו היה מקצה הארץ לקצה השני. היה לנו ברור שעם עבודות תובעניות ושתי תינוקות – קל לא הולך להיות לנו. קצת לפני המעבר התארחו אצלנו זוג חברים וסיפרו לנו שיצא לשוק שירות חדש שנותן סגירה של כל הפינות בכל מה שקשור למעברי דירה. מיד יצרתי קשר עם למוב ומאז הכל היסטוריה. לעבור דירה זה אף פעם לא הנאה וכיף, כי זה פרויקט מלא בכאבי ראש, אבל המעבר הזה כאילו עבר לידינו.”

עינת ועידו אקרמן

עינת ועידו אקרמןחדרה

לא מזמן נאלצתי לעבור דירה… בתור אם חד הורית ואשת קריירה עמוסה לא ידעתי מאיפה להתחיל לטפל בפרויקט הזה… פניתי לקרן ומהרגע שבו נכנסה לתמונה נרגעתי… קרן תיאמה, בדקה הצעות מחיר, היוותה חלק אינטגרלי מתכנון המטבח החדש, התלוותה אלי לבחירת אריחים וכו’. אין ספק שהכל הופך לפשוט יותר כאשר לכל אורך התהליך הדברים מרוכזים בידי אדם אחד בלבד.

לילך גולדמן

לילך גולדמןפתח תקווה

מגזין מעבר דירה

סידור דירה לאחר ההובלה אזור השרון

Read More

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה. כיוון שהיא כבר בחודש מתקדם הם ביקשו לקבל "את כל...

Read More

מעבר דירה אריזה – איך אורזים לבד למעבר

אם שומרים על כמה כללים פשוטים, כל אחד ואחת יכולים לארוז את חפציו בדרך נכונה ובטוחה . אגיש לכם...

Read More
Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה