פריקה וסידור הבית

למה פריקה וסידור הבית עם LaMoov זה הכי קל?

 אחרי שמסיימים את שלבי האריזה וההובלה ועוברים בשעה טובה לבית החדש, יש לגשת לשלבים הבאים במעבר הדירה: פריקה וסידור של שלל הרהיטים והציוד שבאמתחתכם. אמנם הפריקה היא יחסית קצרת מועד, אך אנשים רבים נוטים להתמהמה גם בשלב זה וגם בשלב הסידור ולהשאיר את הציוד בארגזים ובקרטונים, בתקווה שאולי פיית הקסמים תבוא לעזרתם. למזלם, היא אכן קיימת, והיא חברה שמתמחה במעברי דירה.

כיצד לא להתמהמה ולהתמקם בהקדם בבית החדש?

לא פשוט לארוז ולהוביל, אך המלאכה לא מסתכמת בכך. כשנכנסים לבית החדש עם הציוד הישן, כדאי למהר ולהתמקם ביעילות ותוך זמן קצר, אחרת המעבר נמרח זמן רב ולא תוכלו להרגיש בנוח בדירה החדשה. לא מדובר רק בפריקה של הארגזים והקרטונים ותו לא, אלא בתכנון אמיתי של המיקום שלהם בארונות, במגירות ובמדפים ולמעשה גם של חלק מעיצוב הפנים, וכמובן שלאחר מכן יש לדאוג שהתכנון יתממש ויקרום עור וגידים.

להשקיע מחשבה בסידור

כדאי להקדיש מחשבה נאותה בשלבי התכנון והסידור. כמובן שאתם מתכננים לשהות בין כותלי הבית למשך שנים רבות, אז כדאי שהוא יהיה פונקציונאלי ואסתטי כאחד. אנשים רבים מעט מתעצלים בסידור או מסדרים מהר-מהר ודוחפים את הדברים הנכונים למקומות הלא נכונים – העיקר "לסיים עם זה כבר". סידור קלוקל ישבש את השגרה ויקשה עליכם למצוא את אשר אתם מחפשים, ועשוי לגרום לכם גם לאבד את חלק מהחפצים. מאידך, סידור איכותי ומחושב יקנה לכם חיים שבהם הסדר בבית עושה גם סדר בראש ויאפשר לכם לנהל שגרת חיים מסודרת ויציבה.

חברה לסידור הבית ומעבר דירה

מעבר דירה הוא אירוע לכל דבר, וניתן להפיק אותו כמו כל אירוע אחר. חברה שמעניקה שירותי מעבר דירה תוכל לתכנן את המעבר לפרטי פרטים, החל משלב האריזה ועד לסידור הבית מ-א' ועד ת'. באמצעותה תוכלו להיכנס לבית החדש כמו אנשי מלוכה ומבלי לעסוק במגוון המטלות הכרוכות בכך. במקום לאזור כוחות לפרוק את הקרטונים ולסדר את הציוד שלכם במקום הראוי לו, היא תעשה זאת במקומכם באופן המהיר, היעיל והמחושב ביותר.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

 

 

 

 

 

  לעבור דירה בכיף

  מחפשים שירות למעבר דירה או משרד?

  הצוות שלנו ישמח לספק לכם מידע על הכל.

  הצוות שלנו ישמח לענות לכם לכל שאלה, תוכלו ליצור אתנו קשר בטלפון 054-7780088 או להשאיר את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם:

   בואו נדאג לכם למעבר דירה

   השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לשאר:

    או חייגו 054-7780088

    ×
    Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה
    בודק...