פריקה וסידור הבית

למה פריקה וסידור הבית עם LaMoov זה הכי קל?

 אחרי שמסיימים את שלבי האריזה וההובלה ועוברים בשעה טובה לבית החדש, יש לגשת לשלבים הבאים במעבר הדירה: פריקה וסידור של שלל הרהיטים והציוד שבאמתחתכם. אמנם הפריקה היא יחסית קצרת מועד, אך אנשים רבים נוטים להתמהמה גם בשלב זה וגם בשלב הסידור ולהשאיר את הציוד בארגזים ובקרטונים, בתקווה שאולי פיית הקסמים תבוא לעזרתם. למזלם, היא אכן קיימת, והיא חברה שמתמחה במעברי דירה.

כיצד לא להתמהמה ולהתמקם בהקדם בבית החדש?

לא פשוט לארוז ולהוביל, אך המלאכה לא מסתכמת בכך. כשנכנסים לבית החדש עם הציוד הישן, כדאי למהר ולהתמקם ביעילות ותוך זמן קצר, אחרת המעבר נמרח זמן רב ולא תוכלו להרגיש בנוח בדירה החדשה. לא מדובר רק בפריקה של הארגזים והקרטונים ותו לא, אלא בתכנון אמיתי של המיקום שלהם בארונות, במגירות ובמדפים ולמעשה גם של חלק מעיצוב הפנים, וכמובן שלאחר מכן יש לדאוג שהתכנון יתממש ויקרום עור וגידים.

להשקיע מחשבה בסידור

כדאי להקדיש מחשבה נאותה בשלבי התכנון והסידור. כמובן שאתם מתכננים לשהות בין כותלי הבית למשך שנים רבות, אז כדאי שהוא יהיה פונקציונאלי ואסתטי כאחד. אנשים רבים מעט מתעצלים בסידור או מסדרים מהר-מהר ודוחפים את הדברים הנכונים למקומות הלא נכונים – העיקר “לסיים עם זה כבר”. סידור קלוקל ישבש את השגרה ויקשה עליכם למצוא את אשר אתם מחפשים, ועשוי לגרום לכם גם לאבד את חלק מהחפצים. מאידך, סידור איכותי ומחושב יקנה לכם חיים שבהם הסדר בבית עושה גם סדר בראש ויאפשר לכם לנהל שגרת חיים מסודרת ויציבה.

חברה לסידור הבית ומעבר דירה

מעבר דירה הוא אירוע לכל דבר, וניתן להפיק אותו כמו כל אירוע אחר. חברה שמעניקה שירותי מעבר דירה תוכל לתכנן את המעבר לפרטי פרטים, החל משלב האריזה ועד לסידור הבית מ-א’ ועד ת’. באמצעותה תוכלו להיכנס לבית החדש כמו אנשי מלוכה ומבלי לעסוק במגוון המטלות הכרוכות בכך. במקום לאזור כוחות לפרוק את הקרטונים ולסדר את הציוד שלכם במקום הראוי לו, היא תעשה זאת במקומכם באופן המהיר, היעיל והמחושב ביותר.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

 

 

 

 

 

לעבור דירה בכיף


ניהול מעבר דירה  מא’ ועד ת’ של מעבר הדירה שלכם הכל בהתאם ללוחות הזמנים שלכם

מעבר דירה LaMoov:
שירותי מעבר דירה שחוסכים זמן יקר.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

שירותי מעבר דירה

לדאוג לכם לתהליך הפקת מעבר דירה משמעותו לטפל עבורכם בכל דבר שתצטרכו – קטן כגדול.

ביחד “נתפור את החליפה” שמתאימה לכם בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, כדי שאתם תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל ולא לבזבז ימי עבודה יקרים בגלל מעבר הדירה. תמשיכו לבלות עם הילדים בשעות אחר הצהריים ולא לדבר ולהיפגש עם ספקים ואנשי מקצוע. אפילו תוכלו להרשות לעצמכם לא לשנות זמני נסיעות וטיסות בגלל המעבר – אני אדאג לאריזה, להובלה, לסידור ולשאר השירותים שאני מציעה. רק עשו טובה, תדאגו למיין חפצים ולהיפטר ממה שבאמת מיותר ולא בשימוש. אני אדאג לכל השאר ולכן יצרנו עבורכם את חבילת הפקת מעבר דירה.

שירותי מעבר דירה LaMoov שחוסכים זמן יקר. וזמן שווה כסף.

לקוחות שממליצים על LaMoov

“המעבר האחרון שלנו היה מקצה הארץ לקצה השני. היה לנו ברור שעם עבודות תובעניות ושתי תינוקות – קל לא הולך להיות לנו. קצת לפני המעבר התארחו אצלנו זוג חברים וסיפרו לנו שיצא לשוק שירות חדש שנותן סגירה של כל הפינות בכל מה שקשור למעברי דירה. מיד יצרתי קשר עם למוב ומאז הכל היסטוריה. לעבור דירה זה אף פעם לא הנאה וכיף, כי זה פרויקט מלא בכאבי ראש, אבל המעבר הזה כאילו עבר לידינו.”

עינת ועידו אקרמן

עינת ועידו אקרמןחדרה

לא מזמן נאלצתי לעבור דירה… בתור אם חד הורית ואשת קריירה עמוסה לא ידעתי מאיפה להתחיל לטפל בפרויקט הזה… פניתי לקרן ומהרגע שבו נכנסה לתמונה נרגעתי… קרן תיאמה, בדקה הצעות מחיר, היוותה חלק אינטגרלי מתכנון המטבח החדש, התלוותה אלי לבחירת אריחים וכו’. אין ספק שהכל הופך לפשוט יותר כאשר לכל אורך התהליך הדברים מרוכזים בידי אדם אחד בלבד.

לילך גולדמן

לילך גולדמןפתח תקווה

מגזין מעבר דירה

סידור דירה לאחר ההובלה אזור השרון

Read More

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה. כיוון שהיא כבר בחודש מתקדם הם ביקשו לקבל "את כל...

Read More

מעבר דירה אריזה – איך אורזים לבד למעבר

אם שומרים על כמה כללים פשוטים, כל אחד ואחת יכולים לארוז את חפציו בדרך נכונה ובטוחה . אגיש לכם...

Read More
Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה