הנדימן

למה הנדימן לפני מעבר עם LaMoov זה הכי קל?

הנדימן הוא איש מקצוע בעל מגוון רחב של יכולות שונות, וניתן להיעזר בו על מנת לבצע קשת של מלאכות ועבודות בבית ובעסק. אם אתם עומדים בפני מעבר דירה או משרד בעתיד הקרוב, סביר להניח שתזדקקו להנדימן איכותי ומיומן על מנת לעזור לכם לחזור כמה שיותר מהר לשגרה פעילה. שירותי הנדימן יכולים להיכלל כחלק מחבילת שירותי מעבר דירה, כך שתזכו לקבל את כל השירותים הרלוונטיים למעבר תחת קורת גג אחת.  

אילו עבודות מבצע הנדימן?

הנדימן יכול לבצע קידוחים ולתלות עבורכם תמונות, מדפים ו-וילונות. הוא יכול להתקין גופי תאורה, להתקין טלוויזיות, לבצע עבודות חשמל ואינסטלציה ולהרכיב רהיטים שונים. בהחלט מדובר בעבודות חשובות לתפקוד התקין של משק הבית או העסק במהלך השגרה, ולא מומלץ להתעכב בביצוע שלהן.

מדוע כדאי לקרוא להנדימן?

הנדימן מאגד בתוכו יכולות רבות וידע בביצוע פעולות רבות מסוגים שונים, וזה מה שמייחד אותו אל מול בעלי מקצוע שיש להם התמחות ספציפית אחת. מעבר דירה או משרד מצריך ביצוע של לא מעט פעולות שכאלו, ולרוב האנשים אין את הידע הדרוש לביצוע כל המגוון הרחב. גם אם כן, אין ספק שמדבר בהתעסקות רבה, וגם אם יש את היכולת – לא בטוח שיש את הרצון או את הזמן לעסוק בכך. במידה ומדובר במעבר של העסק למיקום חדש או למשרדים אחרים, הנדימן יחזיר את הפעילות העסקית לשגרה בעת האפשרית המוקדמת ביותר, כך שהפרנסה שלכם לא תפגע ללא סיבה. מכלול הסיבות הללו מסביר היטב מדוע לא כדאי לוותר על היעזרות בהנדימן.

שירותי הנדימן כחלק ממעבר הדירה

מעבר דירה הוא תהליך מורכב ורב משתנים. אם אתם נעזרים בחברה שמעניקה שירותי מעבר דירה, היא תוכל לתאם לכם גם הגעה של הנדימן למגוון הצרכים שלכם. לאחר שהיא תארוז את הרכוש שלכם, תוביל אותו לדירה החדשה, תפרוק ותסדר אותו, ההנדימן יגיע בשביל לטפל בכל הסוגיות שעומדות על הפרק. באופן זה סידור הבית, עיצוב הפנים והפונקציונאליות הכה חשובה של המסגרת הביתית או העסקית יקבלו מענה מהיר ויעיל, ואתם תוכלו לחיות בנוחות ובאופן אידיאלי.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

לעבור דירה בכיף


ניהול מעבר דירה  מא’ ועד ת’ של מעבר הדירה שלכם הכל בהתאם ללוחות הזמנים שלכם

מעבר דירה LaMoov:
שירותי מעבר דירה שחוסכים זמן יקר.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

שירותי מעבר דירה

לדאוג לכם לתהליך הפקת מעבר דירה משמעותו לטפל עבורכם בכל דבר שתצטרכו – קטן כגדול.

ביחד “נתפור את החליפה” שמתאימה לכם בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, כדי שאתם תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל ולא לבזבז ימי עבודה יקרים בגלל מעבר הדירה. תמשיכו לבלות עם הילדים בשעות אחר הצהריים ולא לדבר ולהיפגש עם ספקים ואנשי מקצוע. אפילו תוכלו להרשות לעצמכם לא לשנות זמני נסיעות וטיסות בגלל המעבר – אני אדאג לאריזה, להובלה, לסידור ולשאר השירותים שאני מציעה. רק עשו טובה, תדאגו למיין חפצים ולהיפטר ממה שבאמת מיותר ולא בשימוש. אני אדאג לכל השאר ולכן יצרנו עבורכם את חבילת הפקת מעבר דירה.

שירותי מעבר דירה LaMoov שחוסכים זמן יקר. וזמן שווה כסף.

לקוחות שממליצים על LaMoov

“המעבר האחרון שלנו היה מקצה הארץ לקצה השני. היה לנו ברור שעם עבודות תובעניות ושתי תינוקות – קל לא הולך להיות לנו. קצת לפני המעבר התארחו אצלנו זוג חברים וסיפרו לנו שיצא לשוק שירות חדש שנותן סגירה של כל הפינות בכל מה שקשור למעברי דירה. מיד יצרתי קשר עם למוב ומאז הכל היסטוריה. לעבור דירה זה אף פעם לא הנאה וכיף, כי זה פרויקט מלא בכאבי ראש, אבל המעבר הזה כאילו עבר לידינו.”

עינת ועידו אקרמן

עינת ועידו אקרמןחדרה

לא מזמן נאלצתי לעבור דירה… בתור אם חד הורית ואשת קריירה עמוסה לא ידעתי מאיפה להתחיל לטפל בפרויקט הזה… פניתי לקרן ומהרגע שבו נכנסה לתמונה נרגעתי… קרן תיאמה, בדקה הצעות מחיר, היוותה חלק אינטגרלי מתכנון המטבח החדש, התלוותה אלי לבחירת אריחים וכו’. אין ספק שהכל הופך לפשוט יותר כאשר לכל אורך התהליך הדברים מרוכזים בידי אדם אחד בלבד.

לילך גולדמן

לילך גולדמןפתח תקווה

מגזין מעבר דירה

סידור דירה לאחר ההובלה אזור השרון

Read More

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה. כיוון שהיא כבר בחודש מתקדם הם ביקשו לקבל "את כל...

Read More

מעבר דירה אריזה – איך אורזים לבד למעבר

אם שומרים על כמה כללים פשוטים, כל אחד ואחת יכולים לארוז את חפציו בדרך נכונה ובטוחה . אגיש לכם...

Read More
Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה