עוברים דירה בקרוב ומתלבטים האם לארוז לבד או לא? :

Back to פוסטים

עוברים דירה בקרוב ומתלבטים האם לארוז לבד או לא? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לגבש החלטה:
אני רוצה לארוז לבד
:

אם כך, כדאי להצטייד בכמות מספקת של קרטונים נקיים (אותם תוכלו לאגור עם הזמן עד ליום המעבר, או לבקש מהמוביל שלכם שיסייע באספקת קרטונים נקיים לביתכם, או לפנות לחברות המספקות כ-20 קרטונים בחינם עד לבית הלקוח, אך גובות תשלום של כ-35 ש"ח על המשלוח), מסקינטייפ מתאים לקרטונים, טוש לורד שחור (אולי 2 טושים למקרה שאחד ייעלם בתוך כל הבלאגן), ניילון נצמד וחזק שנקרא "שרינק" וניילון פצפצים לעטיפת החפצים השבירים, כמות גדולה של עיתונים ישנים (מומלץ לארוז את השבירים בנפרד ולכתוב על גבי הקרטון "שביר").

מבחינת הכמויות – בממוצע היחס בין מס' הקרטונים לאדם הוא 1 ל-15, כלומר משפחה בת 5 נפשות צריכה להצטייד בכמות של כ-60 קרטונים.

הקפידו למלא קרטונים במשקל דומה פחות או יותר, והימנעו מעומס יתר כדי שלא ייפתחו קרטונים מלמטה בעת ההעברה.

שמיכות ומצעים יהיה נוח יותר להכניס לשקיות גדולות כמו שקיות אשפה חזקות, כך תחסכו בקרטונים. טרם המעבר, תוכלו גם להצטייד בשקיות אריזה מיוחדות לשמיכות, אותן ניתן לרכוש בסופר או באינטרנט, אלה הן שקיות אטומות שלאחר הכנסת השמיכות, ניתן להוציא מהן את האוויר והן מצטמקות עד לכחצי מגודלן וניפחן. זו גם דרך מעולה לשמור על השמיכות בארון באופן שאינו תופס מקום רב.

תכשיטים, תעודות ופריטים אחרים יקרי ערך לא מומלץ להכניס לקרטון, אלא לשמור אצלכם בתיק שצמוד אליכם בכל שעות היום.

לפני שתפרקו את הטלויזיה מכבליה – צלמו את החלק האחורי שלה – כך תדעו כיצד להרכיבה מחדש.

לפני שתנעלו את הדירה אחריכם – גשו למוני המים והחשמל – סגרו אותם וצלמו אותם – כך תוכלו להיות בטוחים שלא נעשה בהם שימוש נוסף אחריכם, וגם יהיה לכם קל לבצע סגירת חשבון.

מומלץ להכין קרטון נפרד או אפילו מזוודה שתשמש אתכם בשעותכם הראשונות בבית החדש כמו: נייר טואלט ומוצרי היגיינה למקלחת, בגדים להחלפה, ערכת קפה, מים מינרלים, מגבונים, כריכים ונשנושים וכל מה שאתם חושבים שתזדקקו לו בשהותכם הראשונית בביתכם החדש.

 

אין מצב שאני אורז את כל הבית הזה לבד:

ישנן חברות המתמחות באריזת הבית כולו ובסידורו מחדש בדירה החדשה – תוכלו להיעזר בשירות זה בתשלום נפרד. או לבחור מראש חברת הובלה שגם מספקת שירותי אריזה, פירוק וסידור.  השירות הזה מפשט את כל תהליך המעבר ומקל על העוברים באופן משמעותי, כיוון שאין צורך בהכנות ובהצטיידות מראש, אין צורך לפנות מקום לקרטונים המתמלאים, אלא להפך – עליכם להשאיר את הבית בדיוק כפי שהוא. המובילים מגיעים לביתכם עם כל הציוד הנדרש למעבר. הם מביאים עמם קרטונים, שרינק וכו', עוטפים כל חפץ שביר בנפרד וממלאים קרטונים במשקל דומה פחות או יותר. למעט אריזה שלכם – את התכשיטים והחפצים יקרי הערך, וכן המזוודה לשעות הראשונות שלכם בבית, אין צורך לבצע עבודת אריזה כלל.

המובילים יוכלו כמובן לסדר כל דבר במקומו החדש בהתאם להנחיותיכם. להרכיב מחדש ארונות או מדפים שפירקו – הכל תלוי במה שתסגרו איתם מראש.

 

בהצלחה ומעבר קל!

 

לחץ כאן לקביעת פגישת ייעוץ למעבר דירה

 

Back to פוסטים
קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים או חייגו
054-7780088
    ×
    בודק...