מעבר משרד

למה מעבר משרד עם LaMoov זה הכי קל?

חברת LaMoov הינה חברה המתמחה בניהול פרויקטים של מעברי משרד ומעברי דירה. מעבר משרד עם LaMoov הוא קל, מהיר ונוח. כאנשים של שטח ומעשים אנו אוהבים את השורה התחתונה, וכיוון שאנו מאמינים בשקיפות ופחות אוהבים להשאיר מקום לדמיון, נפרוס לפניכם כעת את כל שלבי העבודה שלנו.

שלב ראשון – התכנון

הראייה האנליטית בשילוב יסודיות באים לידי ביטוי בכל שלבי המעבר ובעיקר בשלב התכנון שהוא השלב הבסיסי והקריטי שעליו מושתתים ומונחים יתר שלבי הפרויקט, נותנים ללקוח שקט נפשי ורוגע. בשלב התכנון אנו ניפגש במשרד הנוכחי, נדבר, נסייר ובעיקר נבין את צרכי הלקוח ואת ציפיותיו, נתחום את המעבר בלוחות זמנים ונגדיר לו”ז ברור לביצוע במטרה למזעור הפסד של ימי עבודה. ב-LaMoov מתכננים ומעריכים את הפרויקט עד לפרטים הקטנים כמו: לכמה נגלות של משאיות נצטרך, כמה קרטונים לאריזה, כמה פירוקים והרכבות יש לבצע, האם יש צורך בעבודות חשמל, ניתוק של מערכות המחשבים וחיבורם מחדש אם צריך, האם יש צורך בפינוי של יתר הריהוט במשרד לאחר המעבר ועוד.

שלב שני – תיאום ציפיות

מניסיון קודם ולצורך ניהול נכון, ראשית עלינו ליצור תמימות דעים ברמה התאורטית בנוגע לכל חלקי העבודה והפרויקט, כמובן ירידה לפרטי פרטים ו”סגירת כל הפינות”. לאחר שנקבל תמונת מצב באשר לגוף הפרויקט והעבודה שיש לבצע, נוכל לתאם פגישה במשרד החדש.

שלב שלישי – פגישה במשרד החדש

שלב זה הוא לא פחות חשוב משלב התכנון ואף מהווה חלק אינטגרלי ממנו. יש פרטים שחשוב מאוד לדעת , למשל האם המשרד החדש גדול או קטן יותר מהמשרד הנוכחי, כיצד מחולקים החללים והאם יש מחסן…? ההגעה למקום החדש מבטלת את הצורך בדמיון של איפה ישב כל דבר ואיך הדברים ייראו. ההגעה למשרד החדש (גם אם עדיין יושבים בו עובדים של חברה אחרת, או אם הוא עדיין בשלבי שיפוץ וכו’) נותנת לכל העוסקים במלאכה את היכולת לראות כיצד יוגשם המעבר עד לרמות הקטנות והחשובות החל מהתאמת מידות לרהיטים ועד להיכן תעמוד המשאית.

זכרו: תכנון נכון ומפורט שיורד לרזולוציות הקטנות, נותן ביטחון בדמות תמונה ברורה יותר של העתיד לבוא ומונע הפתעות בלתי רצויות בזמן אמת!

שלב רביעי – תמחור

לאחר שנפגשנו (פעמיים), שוחחנו, הבנו, סיירנו, ביצענו תכנון לוגיסטי וקיבלנו תמונה ברורה לקראת העתיד לבוא, כעת נוכל לתמחר. המחיר יהיה מורכב מכל השירותים הדרושים לפרויקט (פירוקים והרכבות, עבודת אריזה וכמות הקרטונים, חשמל, הובלה, ניקיון וכו’). כל אנשי המקצוע וספקי השירות אשר יקחו חלק בפרויקט, תוך כדי עמידה בלוחות זמנים כפי שהוגדרו ע”י הלקוח. הלקוח יקבל גאנט מסודר שבו יוכל לראות את כל שלבי הפרויקט בפועל עפ”י לו”ז שלו, וכך ידע כיצד להתארגן בצורה מיטבית במשרדו ובמינימום הפסד של ימי עבודה.

שלב חמישי – הביצוע

כמובן שבנוסף לתכנון הלוגיסטי המורכב וניהול הפרויקט, שלב הביצוע של העברת משרד נעשה ע”י כוח אדם מיומן ברמה גבוהה ובעל אמינות רבה. מנהל הפרויקט מטעם LaMoov אשר הוצמד מהרגע הראשון לליווי הפרויקט, יהיה שם בשבילכם גם בנוכחותו הפיזית בכל שלבי המעבר וגם בזמינות רצופה בכל אמצעי התקשורת – בטלפון ובוואצאפ כמובן.

אנו משקיעים בביצוע לא פחות מאשר בתכנון, אנו פועלים ביעילות רבה ובחשיבה יצירתית ונעשה הכל כדי לתת ללקוחות חוויה קלה ומהירה של מעבר משרד במינימום זמן ובמינימום הפסד של ימי עבודה. אנו נדאג למעבר משרד יסודי, מאורגן ומהיר, כך שהעובדים יתייצבו בהקדם האפשרי בעמדותיהם החדשות, כאשר מחשביהם האישיים, המדפסות וכו’ כבר מחוברים ומוכנים לעבודה.

נעשה הכל במקצועיות ונבטיח שפרוייקט העברת משרד של כל לקוח ולקוח יסתיים בהצלחה ובזמן!

אני רוצה LaMoov איתכם!

לחץ כאן לקביעת פגישת ייעוץ למעבר דירה

לעבור דירה בכיף


ניהול מעבר משרד מא’ ועד ת’ של מעבר הדירה שלכם הכל בהתאם ללוחות הזמנים שלכם

מעבר משרד LaMoov:
שירותי מעבר משרדשחוסכים זמן יקר.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

לקוחות שממליצים על LaMoov

“המעבר האחרון שלנו היה מקצה הארץ לקצה השני. היה לנו ברור שעם עבודות תובעניות ושתי תינוקות – קל לא הולך להיות לנו. קצת לפני המעבר התארחו אצלנו זוג חברים וסיפרו לנו שיצא לשוק שירות חדש שנותן סגירה של כל הפינות בכל מה שקשור למעברי דירה. מיד יצרתי קשר עם למוב ומאז הכל היסטוריה. לעבור דירה זה אף פעם לא הנאה וכיף, כי זה פרויקט מלא בכאבי ראש, אבל המעבר הזה כאילו עבר לידינו.”

עינת ועידו אקרמן

עינת ועידו אקרמןחדרה

לא מזמן נאלצתי לעבור דירה… בתור אם חד הורית ואשת קריירה עמוסה לא ידעתי מאיפה להתחיל לטפל בפרויקט הזה… פניתי לקרן ומהרגע שבו נכנסה לתמונה נרגעתי… קרן תיאמה, בדקה הצעות מחיר, היוותה חלק אינטגרלי מתכנון המטבח החדש, התלוותה אלי לבחירת אריחים וכו’. אין ספק שהכל הופך לפשוט יותר כאשר לכל אורך התהליך הדברים מרוכזים בידי אדם אחד בלבד.

לילך גולדמן

לילך גולדמןפתח תקווה

מגזין מעבר דירה

סידור דירה לאחר ההובלה אזור השרון

Read More

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה. כיוון שהיא כבר בחודש מתקדם הם ביקשו לקבל "את כל...

Read More

מעבר דירה אריזה – איך אורזים לבד למעבר

אם שומרים על כמה כללים פשוטים, כל אחד ואחת יכולים לארוז את חפציו בדרך נכונה ובטוחה . אגיש לכם...

Read More
Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה