מעבר דירה ושירותי אריזה

למה מעבר דירה ושירותי אריזה לפני מעבר עם LaMoov זה הכי קל?

עוברים דירה או משרד? ברכותינו! הכיף האמיתי יתחיל עוד מעט, אבל קודם יש לדאוג לסגור כמה פינות חשובות. לצערכם, הציוד, הרכוש, הריהוט והחפצים שלכם לא יעברו כדרך נס למיקום החדש, ויש לדאוג לארוז אותם טיפ-טופ ולהוביל אותם אליו. בין שאר העיסוקים בשגרה, כמו קריירה, טיפול במשפחה, וכן – גם בילויים ובידור בשעות הפנאי, לא תמיד קל למצוא את הזמן לכך. מסיבה זאת, טוב שאפשר להיעזר בשירותי אריזה.

אריזת תכולת הדירה

לישראלי הממוצע יש לא מעט רכוש בדירה – מחשבים, טלוויזיות, כלי מטבח, ארונות, שולחנות, מדפים, מזרנים, תמונות, ספרים – וכו’. אתם כבר יודעים במה מדובר. רבים מאבדים חלק מהציוד שלהם בזמן המעבר בעקבות אריזה לא נכונה, או שהאריזה נקרעת בדרך וכתוצאה מכך הציוד נפגע. שירותי אריזה יורידו מכם עול, יחסכו לכם זמן רב וידאגו שכל הרכוש יגיע ליעד – ובהצלחה. וודאי שלחברה המעניקה את השירותים הללו יש את כל הציוד הדרוש לאריזה הרמטית ובטוחה, וגם את הניסיון והידע המקצועי הדרושים לביצוע העבודה.

 

אריזת תכולת העסק

בדיוק באותה מידה, גם העסק, החברה או המשרד שלכם כוללים ציוד זה או אחר, כמו למשל ציוד מטבח, ציוד משרדי, מכונות ומכשירים שונים – וכו’. במידה ואתם עוברים למשרדים חדשים, כדאי לארוז את הכל באופן מקצועי ולא להסתכן בשברון ציוד שיוביל באופן בלתי נמנע גם לשברון לב. הציוד הזה הוא חלק ממקור הפרנסה שלכם וכדאי לדאוג לכך שהוא יועבר בצורה מסודרת ובטוחה, כך שתוכלו להמשיך להשתמש בו בדיוק באותה צורה גם במקום החדש.

אריזה והובלה

שירותי אריזה כוללים לרוב גם את השלב המתבקש הבא בתהליך מעבר הדירה – הובלת החפצים שלכם ליעדם. אותה חברה שתארוז תוכל גם להוביל את כל הציוד ואף לפרוק ולסדר אותו במשכן החדש שלכם, ולדאוג גם לעניינים נוספים כמו תיאום הגעת אנשי מקצוע וצביעה מחדש. באופן זה היא תוכל לדאוג למעשה לכל תהליך המעבר באופן אידיאלי ומוצלח, ותחסוך לכם זמן ומשאבים נפשיים ופיסיים יקרים מפז. שכחו כל מה שידעתם על מעבר דירה – בהחלט ניתן לעשות זאת בצורה חלקה ונעימה.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

לעבור דירה בכיף


ניהול מעבר דירה  מא’ ועד ת’ של מעבר הדירה שלכם הכל בהתאם ללוחות הזמנים שלכם

מעבר דירה LaMoov:
שירותי מעבר דירה שחוסכים זמן יקר.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

שירותי מעבר דירה

לדאוג לכם לתהליך הפקת מעבר דירה משמעותו לטפל עבורכם בכל דבר שתצטרכו – קטן כגדול.

ביחד “נתפור את החליפה” שמתאימה לכם בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, כדי שאתם תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל ולא לבזבז ימי עבודה יקרים בגלל מעבר הדירה. תמשיכו לבלות עם הילדים בשעות אחר הצהריים ולא לדבר ולהיפגש עם ספקים ואנשי מקצוע. אפילו תוכלו להרשות לעצמכם לא לשנות זמני נסיעות וטיסות בגלל המעבר – אני אדאג לאריזה, להובלה, לסידור ולשאר השירותים שאני מציעה. רק עשו טובה, תדאגו למיין חפצים ולהיפטר ממה שבאמת מיותר ולא בשימוש. אני אדאג לכל השאר ולכן יצרנו עבורכם את חבילת הפקת מעבר דירה.

שירותי מעבר דירה LaMoov שחוסכים זמן יקר. וזמן שווה כסף.

לקוחות שממליצים על LaMoov

“המעבר האחרון שלנו היה מקצה הארץ לקצה השני. היה לנו ברור שעם עבודות תובעניות ושתי תינוקות – קל לא הולך להיות לנו. קצת לפני המעבר התארחו אצלנו זוג חברים וסיפרו לנו שיצא לשוק שירות חדש שנותן סגירה של כל הפינות בכל מה שקשור למעברי דירה. מיד יצרתי קשר עם למוב ומאז הכל היסטוריה. לעבור דירה זה אף פעם לא הנאה וכיף, כי זה פרויקט מלא בכאבי ראש, אבל המעבר הזה כאילו עבר לידינו.”

עינת ועידו אקרמן

עינת ועידו אקרמןחדרה

לא מזמן נאלצתי לעבור דירה… בתור אם חד הורית ואשת קריירה עמוסה לא ידעתי מאיפה להתחיל לטפל בפרויקט הזה… פניתי לקרן ומהרגע שבו נכנסה לתמונה נרגעתי… קרן תיאמה, בדקה הצעות מחיר, היוותה חלק אינטגרלי מתכנון המטבח החדש, התלוותה אלי לבחירת אריחים וכו’. אין ספק שהכל הופך לפשוט יותר כאשר לכל אורך התהליך הדברים מרוכזים בידי אדם אחד בלבד.

לילך גולדמן

לילך גולדמןפתח תקווה

מגזין מעבר דירה

סידור דירה לאחר ההובלה אזור השרון

Read More

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה. כיוון שהיא כבר בחודש מתקדם הם ביקשו לקבל "את כל...

Read More

מעבר דירה אריזה – איך אורזים לבד למעבר

אם שומרים על כמה כללים פשוטים, כל אחד ואחת יכולים לארוז את חפציו בדרך נכונה ובטוחה . אגיש לכם...

Read More
Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה