מעבר דירה ושירותי אריזה

למה מעבר דירה ושירותי אריזה לפני מעבר עם LaMoov זה הכי קל?

עוברים דירה או משרד? ברכותינו! הכיף האמיתי יתחיל עוד מעט, אבל קודם יש לדאוג לסגור כמה פינות חשובות. לצערכם, הציוד, הרכוש, הריהוט והחפצים שלכם לא יעברו כדרך נס למיקום החדש, ויש לדאוג לארוז אותם טיפ-טופ ולהוביל אותם אליו. בין שאר העיסוקים בשגרה, כמו קריירה, טיפול במשפחה, וכן – גם בילויים ובידור בשעות הפנאי, לא תמיד קל למצוא את הזמן לכך. מסיבה זאת, טוב שאפשר להיעזר בשירותי אריזה.

אריזת תכולת הדירה

לישראלי הממוצע יש לא מעט רכוש בדירה – מחשבים, טלוויזיות, כלי מטבח, ארונות, שולחנות, מדפים, מזרנים, תמונות, ספרים – וכו'. אתם כבר יודעים במה מדובר. רבים מאבדים חלק מהציוד שלהם בזמן המעבר בעקבות אריזה לא נכונה, או שהאריזה נקרעת בדרך וכתוצאה מכך הציוד נפגע. שירותי אריזה יורידו מכם עול, יחסכו לכם זמן רב וידאגו שכל הרכוש יגיע ליעד – ובהצלחה. וודאי שלחברה המעניקה את השירותים הללו יש את כל הציוד הדרוש לאריזה הרמטית ובטוחה, וגם את הניסיון והידע המקצועי הדרושים לביצוע העבודה.

 

אריזת תכולת העסק

בדיוק באותה מידה, גם העסק, החברה או המשרד שלכם כוללים ציוד זה או אחר, כמו למשל ציוד מטבח, ציוד משרדי, מכונות ומכשירים שונים – וכו'. במידה ואתם עוברים למשרדים חדשים, כדאי לארוז את הכל באופן מקצועי ולא להסתכן בשברון ציוד שיוביל באופן בלתי נמנע גם לשברון לב. הציוד הזה הוא חלק ממקור הפרנסה שלכם וכדאי לדאוג לכך שהוא יועבר בצורה מסודרת ובטוחה, כך שתוכלו להמשיך להשתמש בו בדיוק באותה צורה גם במקום החדש.

אריזה והובלה

שירותי אריזה כוללים לרוב גם את השלב המתבקש הבא בתהליך מעבר הדירה – הובלת החפצים שלכם ליעדם. אותה חברה שתארוז תוכל גם להוביל את כל הציוד ואף לפרוק ולסדר אותו במשכן החדש שלכם, ולדאוג גם לעניינים נוספים כמו תיאום הגעת אנשי מקצוע וצביעה מחדש. באופן זה היא תוכל לדאוג למעשה לכל תהליך המעבר באופן אידיאלי ומוצלח, ותחסוך לכם זמן ומשאבים נפשיים ופיסיים יקרים מפז. שכחו כל מה שידעתם על מעבר דירה – בהחלט ניתן לעשות זאת בצורה חלקה ונעימה.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

  לעבור דירה בכיף

  מחפשים שירות למעבר דירה או משרד?

  הצוות שלנו ישמח לספק לכם מידע על הכל.

  הצוות שלנו ישמח לענות לכם לכל שאלה, תוכלו ליצור אתנו קשר בטלפון 054-7780088 או להשאיר את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם:

   בואו נדאג לכם למעבר דירה

   השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לשאר:

    או חייגו 054-7780088

    ×
    Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה
    בודק...