מעבר דירה אריזה והובלה

למה מעבר דירה אריזה והובלה עם LaMoov זה הכי קל?

עצם המעבר לדירה חדשה הוא מרגש ומבורך – טוב לערוך שינויים בחיים מעת לעת ולהתמודד עם אתגרים חדשים. מאידך, אין ספק שמדובר במטלה של ממש, ובפרט במידה ויש ציוד רב להעביר. שירות אריזה והובלה יקל משמעותית על תהליך המעבר, ויאפשר לכם לנצל את הזמן ולרתום את המשאבים הפיסיים והנפשיים שלכם למטרות אחרות.

מי זקוק לשירותי אריזה והובלה?

כל מי שעובר להתגורר במיקום אחר ויש לו כמות הגונה של רהיטים, אביזרים וציוד – מומלץ מאוד שישכור את שירותיה של חברה מתמחה בהפקת מעברי דירה. בנוסף לכך, אם אחד מהמצבים הבאים נכון לגביכם, חשוב על אחת כמה וכמה להשתמש בשירות מסוג זה:
• מדובר במשפחה גדולה יחסית או אף במשפחה ברוכת ילדים.
• יש ציוד רב להעביר.
• יש ציוד עדין או שביר או ציוד בעל ערך רגשי.
• אתם עוברים לדירה שנמצאת במיקום מרוחק מהמיקום של הדירה הנוכחית.
• אתם אנשי קריירה ואנשי משפחה ומשקיעים זמן רב בתחזוק של שניהם.
• אתם רואים את פעולות האריזה וההובלה כעול מכביד לכל דבר ועניין, ואתם סולדים מהם או מתקשים יחסית בביצוע של פעולות מסוג זה.

לבד או עם חברה מתמחה?

באופן כללי, הרבה משימות ניתן לבצע לבד, אך אנו בוחרים להשתמש באנשי מקצוע במקום לבצע אותן בעצמנו. הסיבה לכך היא שלא הכל צריך להיעשות באופן עצמאי וניתן לתת גם לאחרים לשאת בעול, ובפרט כאשר מדובר בתהליך סבוך ומעייף כמו מעבר דירה. אפשרו לעצמכם מעט שלווה ורגיעה. מעבר לכך, אנשי מקצוע מנוסים יעשו את העבודה בצורה מסודרת, יעילה ומדויקת יותר.

כיצד מתנהל תהליך המעבר?

בראש ובראשונה נשוחח אתכם על מנת להבין מה הם הצרכים המסוימים שלכם, כך שנוכל להתאים את עצמנו אליכם ולהתגמש בהתאם. לאחר מכן נקבע לוח זמנים מדויק למעבר. אתם יכולים להכין מעט את הקרקע ולזרוק מבעוד מועד חפצים שאינכם צריכים ובכך להקל ולייעל את התהליך, אך מעבר לכך – המלאכה כולה שלנו ונמצאת תחת אחריותנו המלאה. אנחנו נדאג לארוז ולהוביל את הציוד והרהיטים שלכם, ובמידת הצורך גם להעניק לכם שירותים נוספים למעבר, כך שתוכלו לעבור מבלי להרגיש שכלל עברתם.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

    לעבור דירה בכיף

    מחפשים שירות למעבר דירה או משרד?

    הצוות שלנו ישמח לספק לכם מידע על הכל.

    הצוות שלנו ישמח לענות לכם לכל שאלה, תוכלו ליצור אתנו קשר בטלפון 054-7780088 או להשאיר את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם:

      בואו נדאג לכם למעבר דירה

      השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לשאר:

        או חייגו 054-7780088

        ×
        Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה
        בודק...