מעבר דירה אריזה והובלה

למה מעבר דירה אריזה והובלה עם LaMoov זה הכי קל?

עצם המעבר לדירה חדשה הוא מרגש ומבורך – טוב לערוך שינויים בחיים מעת לעת ולהתמודד עם אתגרים חדשים. מאידך, אין ספק שמדובר במטלה של ממש, ובפרט במידה ויש ציוד רב להעביר. שירות אריזה והובלה יקל משמעותית על תהליך המעבר, ויאפשר לכם לנצל את הזמן ולרתום את המשאבים הפיסיים והנפשיים שלכם למטרות אחרות.

מי זקוק לשירותי אריזה והובלה?

כל מי שעובר להתגורר במיקום אחר ויש לו כמות הגונה של רהיטים, אביזרים וציוד – מומלץ מאוד שישכור את שירותיה של חברה מתמחה בהפקת מעברי דירה. בנוסף לכך, אם אחד מהמצבים הבאים נכון לגביכם, חשוב על אחת כמה וכמה להשתמש בשירות מסוג זה:
• מדובר במשפחה גדולה יחסית או אף במשפחה ברוכת ילדים.
• יש ציוד רב להעביר.
• יש ציוד עדין או שביר או ציוד בעל ערך רגשי.
• אתם עוברים לדירה שנמצאת במיקום מרוחק מהמיקום של הדירה הנוכחית.
• אתם אנשי קריירה ואנשי משפחה ומשקיעים זמן רב בתחזוק של שניהם.
• אתם רואים את פעולות האריזה וההובלה כעול מכביד לכל דבר ועניין, ואתם סולדים מהם או מתקשים יחסית בביצוע של פעולות מסוג זה.

לבד או עם חברה מתמחה?

באופן כללי, הרבה משימות ניתן לבצע לבד, אך אנו בוחרים להשתמש באנשי מקצוע במקום לבצע אותן בעצמנו. הסיבה לכך היא שלא הכל צריך להיעשות באופן עצמאי וניתן לתת גם לאחרים לשאת בעול, ובפרט כאשר מדובר בתהליך סבוך ומעייף כמו מעבר דירה. אפשרו לעצמכם מעט שלווה ורגיעה. מעבר לכך, אנשי מקצוע מנוסים יעשו את העבודה בצורה מסודרת, יעילה ומדויקת יותר.

כיצד מתנהל תהליך המעבר?

בראש ובראשונה נשוחח אתכם על מנת להבין מה הם הצרכים המסוימים שלכם, כך שנוכל להתאים את עצמנו אליכם ולהתגמש בהתאם. לאחר מכן נקבע לוח זמנים מדויק למעבר. אתם יכולים להכין מעט את הקרקע ולזרוק מבעוד מועד חפצים שאינכם צריכים ובכך להקל ולייעל את התהליך, אך מעבר לכך – המלאכה כולה שלנו ונמצאת תחת אחריותנו המלאה. אנחנו נדאג לארוז ולהוביל את הציוד והרהיטים שלכם, ובמידת הצורך גם להעניק לכם שירותים נוספים למעבר, כך שתוכלו לעבור מבלי להרגיש שכלל עברתם.

חברת LaMoov מעניקה את כל השירותים הרלוונטיים למעבר דירה ומרכזת אותם תחת קורת גג אחת. צרו איתנו קשר במספר 054-7780088 על מנת לקבוע פגישת היכרות.

לעבור דירה בכיף


ניהול מעבר דירה  מא’ ועד ת’ של מעבר הדירה שלכם הכל בהתאם ללוחות הזמנים שלכם

מעבר דירה LaMoov:
שירותי מעבר דירה שחוסכים זמן יקר.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

שירותי מעבר דירה

לדאוג לכם לתהליך הפקת מעבר דירה משמעותו לטפל עבורכם בכל דבר שתצטרכו – קטן כגדול.

ביחד “נתפור את החליפה” שמתאימה לכם בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, כדי שאתם תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל ולא לבזבז ימי עבודה יקרים בגלל מעבר הדירה. תמשיכו לבלות עם הילדים בשעות אחר הצהריים ולא לדבר ולהיפגש עם ספקים ואנשי מקצוע. אפילו תוכלו להרשות לעצמכם לא לשנות זמני נסיעות וטיסות בגלל המעבר – אני אדאג לאריזה, להובלה, לסידור ולשאר השירותים שאני מציעה. רק עשו טובה, תדאגו למיין חפצים ולהיפטר ממה שבאמת מיותר ולא בשימוש. אני אדאג לכל השאר ולכן יצרנו עבורכם את חבילת הפקת מעבר דירה.

שירותי מעבר דירה LaMoov שחוסכים זמן יקר. וזמן שווה כסף.

לקוחות שממליצים על LaMoov

“המעבר האחרון שלנו היה מקצה הארץ לקצה השני. היה לנו ברור שעם עבודות תובעניות ושתי תינוקות – קל לא הולך להיות לנו. קצת לפני המעבר התארחו אצלנו זוג חברים וסיפרו לנו שיצא לשוק שירות חדש שנותן סגירה של כל הפינות בכל מה שקשור למעברי דירה. מיד יצרתי קשר עם למוב ומאז הכל היסטוריה. לעבור דירה זה אף פעם לא הנאה וכיף, כי זה פרויקט מלא בכאבי ראש, אבל המעבר הזה כאילו עבר לידינו.”

עינת ועידו אקרמן

עינת ועידו אקרמןחדרה

לא מזמן נאלצתי לעבור דירה… בתור אם חד הורית ואשת קריירה עמוסה לא ידעתי מאיפה להתחיל לטפל בפרויקט הזה… פניתי לקרן ומהרגע שבו נכנסה לתמונה נרגעתי… קרן תיאמה, בדקה הצעות מחיר, היוותה חלק אינטגרלי מתכנון המטבח החדש, התלוותה אלי לבחירת אריחים וכו’. אין ספק שהכל הופך לפשוט יותר כאשר לכל אורך התהליך הדברים מרוכזים בידי אדם אחד בלבד.

לילך גולדמן

לילך גולדמןפתח תקווה

מגזין מעבר דירה

סידור דירה לאחר ההובלה אזור השרון

Read More

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה. כיוון שהיא כבר בחודש מתקדם הם ביקשו לקבל "את כל...

Read More

מעבר דירה אריזה – איך אורזים לבד למעבר

אם שומרים על כמה כללים פשוטים, כל אחד ואחת יכולים לארוז את חפציו בדרך נכונה ובטוחה . אגיש לכם...

Read More
Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה