מעבר דירה סידור הבית

למה מעבר דירה סידור הבית עם LaMoov זה הכי קל?

מעבר דירה סידור הבית (וסידור הבית לאחר מעבר)

מעבר דירה כרוך בהרבה מאוד אי נוחות ואי סדר. הנה אנו עומדים להעתיק את חיינו ממקום כלשהו למקום אחר, המעבר הזה מצריך התארגנות מראש, ההתארגנות הזאת חשובה כדי שנמצא את עצמנו כמה שיותר מהר במקום החדש כשכל דבר מסודר ומונח במקומו, כדי שלא יקרה מצב שבו אנו מחפשים משהו ולא מוצאים, כדי שנוכל כבר להתקלח, לאכול, לשבת בנוח ובקיצור כדי שהדירה החדשה תרגיש כמו בית כמה שיותר מהר.

המוטיב שחוזר על עצמו כחוט השני בין כל המשימות שעלינו לבצע לפני, אחרי ותוך כדי המעבר הוא: סדר. אם נשמור על סדר בניהול המעבר יהיה לנו סדר בראש. אם יהיה לנו סדר בראש נדע מה צריך לקרות במעבר שלב אחר שלב, איזה איש מקצוע צריך להיכנס ומתי, ומי לפניו ומי אחריו וכו’. הסדר נותן לנו יכולת טובה של עמידה בזמנים, הסדר נותן לנו את היכולת לצפות התרחשויות בטרם יקרו, הסדר נותן לנו שקט, הסדר גורם לנו להתעסק בעיקר ולא בטפל.

הדרכים לסידור הבית

ישנן דרכים רבות להקל על עצמנו את התהליך, למשל: להתכונן חודש וחצי-חודשיים מראש ולא לחכות לרגע האחרון, לארגן רשימת מטלות (צ’ק ליסט) ולעבוד איתה, להשוות איכויות של אנשי מקצוע שברצוננו לעבוד איתם ולהשוות הצעות מחיר כדי לקחת את ההצעה הטובה ביותר, או לפנות ל-LaMoov כדי שננהל עבורכם את המעבר כולו מתחילתו ועד סופו, כך שתמשיכו בחייכם כרגיל ואנו נטפל בכל מה שצריך עבורכם.

רבים מהלקוחות שלי כבר הבינו שאחת הפעולות החשובות ביותר שעליהם לעשות במהירות יחסית כדי שהדירה החדשה תרגיש כמו בית, היא סידור הבית לאחר מעבר. אבל זה בעצם השלב במעבר שעלול להימשך הכי הרבה זמן, מפני שלרוב הארונות משתנים ומקומות האחסון משתנים לעיתים לטובה ולעיתים לרעה, אך בכל מקרה לוקח זמן להכניס את אותה התכולה בארונות אחרים, זה אף פעם לא חוזר בדיוק כפי שהיה בבית הישן ועלינו לחשב מסלול מחדש. אותו חישוב מסלול מחדש עלול לקחת זמן ארוך יותר מהצפוי ויש לפעמים שמשפחות ממש מתנהלות מתוך קרטונים פתוחים במשך שבועיים או יותר עד אשר מוצאים את הזמן והסבלנות לסדר ולארגן את כל הבית מחדש.

כדי לא להימצא בסיטואציה המסרבלת, המלחיצה והלא נוחה הזאת אפשר לפנות לחברות לסידור הבית, הרשת מלאה בחברות הללו וניתן לפנות גם ל-LaMoov כדי לקבל המלצה או אפילו הצעת מחיר לסידור הבית ע”י אחת מהחברות.

פניה לחברת סידור הבית

בפניה לאחת מהחברות לסידור הבית לאחר מעבר, תוכלו להבטיח לעצמכם שהבית יחזור לקדמותו באופן מהיר ממש, ויום לאחר המעבר כבר תמצאו את כל הבית מסודר כאשר כל דבר במקומו, כולל בגדים בארונות וכמובן כלים בארונות המטבח וכו’. מספר האנשים שיגיעו לביתכם כדי לסדרו מחדש תלוי בגודל הבית, במספר החדרים וכמובן בכמות התכולה של הלקוח. אותן חברות מגיעות לביתכם החדש, עם כל הציוד הדרוש, הן פורקות את הקרטונים זה אחר זה בכוח ובמרץ עד אשר לא נותרים עוד קרטונים לפריקה. הן מקפלות את הבגדים בארונות בצורה מסודרת והגיונית כמובן (בהתאם לעונות השנה, בגדי תליה וכו’), הן מסדרות את הכלים בארונות בהתאם לדרישותיכם ולכם לא נותר לעשות כלום מאשר לומר היכן וכיצד אתם מעדיפים להניח חפצים מסויימים.

הזמנת חברת סידור בית

בהזמנת חברה לסידור הבית, עליכם להקפיד על 2 פעולות חשובות שמומלץ מאוד לקיים: האחת היא פעולת המיון. זה הזמן האידיאלי להיפטר מכל החפצים שאינם בשימוש, מכל הבגדים שלא לבשתם בשנתיים האחרונות אז כנראה שכבר לא תלבשו גם בשנתיים הבאות, זה הזמן פשוט לזרוק את כל מה שיצא מכלל שימוש ולתרום את כל מה שיכול עדיין לשמש אחרים אך לא אתכם. כמה חודשים לפני המעבר תתחילו לאט לאט ובהדרגה כל פעם למיין תכולתם של ארון או שניים, כך תדעו בדיוק מה יש ומה אין לכם, תיפטרו ממשקל עודף במעבר ותחסכו כסף רב באריזה (זאת למקרה שאתם נעזרים בשירותי אריזת הבית לפני המעבר, כיוון שמחיר האריזה נקבע פר קרטון). ההמלצה השניה היא להכין מספיק מקומות ופתרונות אחסון בבית החדש, דאגו מבעוד מועד לכל הכלים והחפצים שיש בבית, והיכן אתם מתכוונים להניח אותם כאשר בתקופות מסויימות הם אינם בשימוש, כמו שואב אבק, נעליים (קיץ/חורף), שטיח, כלי אוכל מסויימים, מזוודות וכו’. LaMoov מאחלים לכם בהצלחה ושלא תרגישו שעברתם דירה!

רוצה לעבור עם LaMoov – מה עלי לעשות?

דבר ראשון – עליכם ליצור קשר עם LaMoov כמה שיותר מוקדם. ככל שתקדימו כך הסיכוי שלנו לעמוד בלוחות הזמנים שלכם ובכל הכרוך במעבר שלכם יהיה גבוה יותר.

ציינו את תאריך היעד למעבר, ולאילו שירותים לדעתכם את זקוקים במעבר. אנו נשוחח ונתאם ציפיות, ובהנחה שציפיותינו תואמות נקבע פגישת הכרות.

לעבור דירה בכיף


LaMoov – דואגים למעבר הדירה שלכם מא’ עד ת’ הכל בהתאם ללוחות הזמנים שלכם והגעה לכל קצוות הארץ

מעבר דירה LaMoov:
שירותי מעבר דירה שחוסכים זמן יקר.

אצלנו תמצאו את הכל:

שירותי אריזה, הובלה, פריקה, סידור ואחסנה

ניקיון וצבע

התקנת סורגים, רשתות ועוד

תאום עם אנשי מקצוע ועבודת פיקוח במקום

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

שירותי מעבר דירה

לדאוג לכם לתהליך הפקת מעבר דירה משמעותו לטפל עבורכם בכל דבר שתצטרכו – קטן כגדול.

ביחד “נתפור את החליפה” שמתאימה לכם בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, כדי שאתם תוכלו להמשיך לעבוד כרגיל ולא לבזבז ימי עבודה יקרים בגלל מעבר הדירה. תמשיכו לבלות עם הילדים בשעות אחר הצהריים ולא לדבר ולהיפגש עם ספקים ואנשי מקצוע. אפילו תוכלו להרשות לעצמכם לא לשנות זמני נסיעות וטיסות בגלל המעבר – אני אדאג לאריזה, להובלה, לסידור ולשאר השירותים שאני מציעה. רק עשו טובה, תדאגו למיין חפצים ולהיפטר ממה שבאמת מיותר ולא בשימוש. אני אדאג לכל השאר ולכן יצרנו עבורכם את חבילת הפקת מעבר דירה.

שירותי מעבר דירה LaMoov שחוסכים זמן יקר. וזמן שווה כסף.

לקוחות שממליצים על LaMoov

“המעבר האחרון שלנו היה מקצה הארץ לקצה השני. היה לנו ברור שעם עבודות תובעניות ושתי תינוקות – קל לא הולך להיות לנו. קצת לפני המעבר התארחו אצלנו זוג חברים וסיפרו לנו שיצא לשוק שירות חדש שנותן סגירה של כל הפינות בכל מה שקשור למעברי דירה. מיד יצרתי קשר עם למוב ומאז הכל היסטוריה. לעבור דירה זה אף פעם לא הנאה וכיף, כי זה פרויקט מלא בכאבי ראש, אבל המעבר הזה כאילו עבר לידינו.”

עינת ועידו אקרמן

עינת ועידו אקרמןחדרה

לא מזמן נאלצתי לעבור דירה… בתור אם חד הורית ואשת קריירה עמוסה לא ידעתי מאיפה להתחיל לטפל בפרויקט הזה… פניתי לקרן ומהרגע שבו נכנסה לתמונה נרגעתי… קרן תיאמה, בדקה הצעות מחיר, היוותה חלק אינטגרלי מתכנון המטבח החדש, התלוותה אלי לבחירת אריחים וכו’. אין ספק שהכל הופך לפשוט יותר כאשר לכל אורך התהליך הדברים מרוכזים בידי אדם אחד בלבד.

לילך גולדמן

לילך גולדמןפתח תקווה

מגזין מעבר דירה

סידור דירה לאחר ההובלה אזור השרון

Read More

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה

זוג צעיר מראשון החליטו לעבור דירה לרגל הרחבת המשפחה. כיוון שהיא כבר בחודש מתקדם הם ביקשו לקבל "את כל...

Read More

מעבר דירה אריזה – איך אורזים לבד למעבר

אם שומרים על כמה כללים פשוטים, כל אחד ואחת יכולים לארוז את חפציו בדרך נכונה ובטוחה . אגיש לכם...

Read More
Call Now Buttonצרו קשר ולא תרגישו שעברתם דירה