סידור הבית

כל שירותי סידור הבית מעבר דירה במקום אחד

LaMoov ולא תרגישו שעברתם דירה

"Lamoov – מעבר דירה " מזמינה אתכם ליהנות מהניסיון, המקצועיות
והשירות הטוב ביותר. השאירו פרטים ונשמח לחזור
אליכם עם כל התשובות לכל השאלות >>

למה מעבר דירה סידור הבית עם LaMoov זה הכי קל?

מעבר דירה סידור הבית (וסידור הבית לאחר מעבר)

מעבר דירה כרוך בהרבה מאוד אי נוחות ואי סדר. הנה אנו עומדים להעתיק את חיינו ממקום כלשהו למקום אחר, המעבר הזה מצריך התארגנות מראש, ההתארגנות הזאת חשובה כדי שנמצא את עצמנו כמה שיותר מהר במקום החדש כשכל דבר מסודר ומונח במקומו, כדי שלא יקרה מצב שבו אנו מחפשים משהו ולא מוצאים, כדי שנוכל כבר להתקלח, לאכול, לשבת בנוח ובקיצור כדי שהדירה החדשה תרגיש כמו בית כמה שיותר מהר.

המוטיב שחוזר על עצמו כחוט השני בין כל המשימות שעלינו לבצע לפני, אחרי ותוך כדי המעבר הוא: סדר. אם נשמור על סדר בניהול המעבר יהיה לנו סדר בראש. אם יהיה לנו סדר בראש נדע מה צריך לקרות במעבר שלב אחר שלב, איזה איש מקצוע צריך להיכנס ומתי, ומי לפניו ומי אחריו וכו'. הסדר נותן לנו יכולת טובה של עמידה בזמנים, הסדר נותן לנו את היכולת לצפות התרחשויות בטרם יקרו, הסדר נותן לנו שקט, הסדר גורם לנו להתעסק בעיקר ולא בטפל.

הדרכים לסידור הבית

ישנן דרכים רבות להקל על עצמנו את התהליך, למשל: להתכונן חודש וחצי-חודשיים מראש ולא לחכות לרגע האחרון, לארגן רשימת מטלות (צ'ק ליסט) ולעבוד איתה, להשוות איכויות של אנשי מקצוע שברצוננו לעבוד איתם ולהשוות הצעות מחיר כדי לקחת את ההצעה הטובה ביותר, או לפנות ל-LaMoov כדי שננהל עבורכם את המעבר כולו מתחילתו ועד סופו, כך שתמשיכו בחייכם כרגיל ואנו נטפל בכל מה שצריך עבורכם.

רבים מהלקוחות שלי כבר הבינו שאחת הפעולות החשובות ביותר שעליהם לעשות במהירות יחסית כדי שהדירה החדשה תרגיש כמו בית, היא סידור הבית לאחר מעבר. אבל זה בעצם השלב במעבר שעלול להימשך הכי הרבה זמן, מפני שלרוב הארונות משתנים ומקומות האחסון משתנים לעיתים לטובה ולעיתים לרעה, אך בכל מקרה לוקח זמן להכניס את אותה התכולה בארונות אחרים, זה אף פעם לא חוזר בדיוק כפי שהיה בבית הישן ועלינו לחשב מסלול מחדש. אותו חישוב מסלול מחדש עלול לקחת זמן ארוך יותר מהצפוי ויש לפעמים שמשפחות ממש מתנהלות מתוך קרטונים פתוחים במשך שבועיים או יותר עד אשר מוצאים את הזמן והסבלנות לסדר ולארגן את כל הבית מחדש.

כדי לא להימצא בסיטואציה המסרבלת, המלחיצה והלא נוחה הזאת אפשר לפנות לחברות לסידור הבית, הרשת מלאה בחברות הללו וניתן לפנות גם ל-LaMoov כדי לקבל המלצה או אפילו הצעת מחיר לסידור הבית ע"י אחת מהחברות.

פניה לחברת סידור הבית

בפניה לאחת מהחברות לסידור הבית לאחר מעבר, תוכלו להבטיח לעצמכם שהבית יחזור לקדמותו באופן מהיר ממש, ויום לאחר המעבר כבר תמצאו את כל הבית מסודר כאשר כל דבר במקומו, כולל בגדים בארונות וכמובן כלים בארונות המטבח וכו'. מספר האנשים שיגיעו לביתכם כדי לסדרו מחדש תלוי בגודל הבית, במספר החדרים וכמובן בכמות התכולה של הלקוח. אותן חברות מגיעות לביתכם החדש, עם כל הציוד הדרוש, הן פורקות את הקרטונים זה אחר זה בכוח ובמרץ עד אשר לא נותרים עוד קרטונים לפריקה. הן מקפלות את הבגדים בארונות בצורה מסודרת והגיונית כמובן (בהתאם לעונות השנה, בגדי תליה וכו'), הן מסדרות את הכלים בארונות בהתאם לדרישותיכם ולכם לא נותר לעשות כלום מאשר לומר היכן וכיצד אתם מעדיפים להניח חפצים מסויימים.

הזמנת חברת סידור בית

בהזמנת חברה לסידור הבית, עליכם להקפיד על 2 פעולות חשובות שמומלץ מאוד לקיים: האחת היא פעולת המיון. זה הזמן האידיאלי להיפטר מכל החפצים שאינם בשימוש, מכל הבגדים שלא לבשתם בשנתיים האחרונות אז כנראה שכבר לא תלבשו גם בשנתיים הבאות, זה הזמן פשוט לזרוק את כל מה שיצא מכלל שימוש ולתרום את כל מה שיכול עדיין לשמש אחרים אך לא אתכם. כמה חודשים לפני המעבר תתחילו לאט לאט ובהדרגה כל פעם למיין תכולתם של ארון או שניים, כך תדעו בדיוק מה יש ומה אין לכם, תיפטרו ממשקל עודף במעבר ותחסכו כסף רב באריזה (זאת למקרה שאתם נעזרים בשירותי אריזת הבית לפני המעבר, כיוון שמחיר האריזה נקבע פר קרטון). ההמלצה השניה היא להכין מספיק מקומות ופתרונות אחסון בבית החדש, דאגו מבעוד מועד לכל הכלים והחפצים שיש בבית, והיכן אתם מתכוונים להניח אותם כאשר בתקופות מסויימות הם אינם בשימוש, כמו שואב אבק, נעליים (קיץ/חורף), שטיח, כלי אוכל מסויימים, מזוודות וכו'. LaMoov מאחלים לכם בהצלחה ושלא תרגישו שעברתם דירה!

רוצה לעבור עם LaMoov – מה עלי לעשות?

דבר ראשון – עליכם ליצור קשר עם LaMoov כמה שיותר מוקדם. ככל שתקדימו כך הסיכוי שלנו לעמוד בלוחות הזמנים שלכם ובכל הכרוך במעבר שלכם יהיה גבוה יותר.

ציינו את תאריך היעד למעבר, ולאילו שירותים לדעתכם את זקוקים במעבר. אנו נשוחח ונתאם ציפיות, ובהנחה שציפיותינו תואמות נקבע פגישת הכרות.

  לעבור דירה בכיף

  מחפשים שירות למעבר דירה או משרד?

  הצוות שלנו ישמח לספק לכם מידע על הכל.

  הצוות שלנו ישמח לענות לכם לכל שאלה, תוכלו ליצור אתנו קשר בטלפון 054-7780088 או להשאיר את הפרטים שלכם ואנחנו נחזור אליכם:

   בואו נדאג לכם למעבר דירה

   השאירו פרטים ואנחנו כבר נדאג לשאר:

    או חייגו 054-7780088

    ×
    בודק...