חברת הובלות – איך חברת הובלות טובה תקל על מעבר הדירה

Back to פוסטים

מעבר דירה למי מאיתנו שנכווה בעבר מחוויות מעבר דירה שונות, בין אם היה זה בגלל מוביל חובבן, או חברת הובלות לא אחראית, די במילים אלו על מנת להעביר בו צמרמורת.

מאמר זה מיועד להרגיע את כל אותם "נפגעי הובלות" ולהבהיר שחברת הובלות טובה היא בנמצא. ולא רק שהיא בנמצא, מובילים אדיבים ושירותים נוספים עשויים לשדרג את חווית המעבר שלכם ואף להפוך אותה לחיובית. לא מאמינים? קראו את ההדגשים הבאים על מנת למצוא את הדרך למקסם כל חווית הובלות, ולהפוך אותה למתאימה ביותר עבורכם.

 1. הובלות – שירותים נוספים:

רובנו יודעים מה תפקידה של חברת הובלות – הובלת חפצים ממקום למקום. עם זאת, לא כל חברת הובלות מתמקדת אך ורק בשלב הובלת הדירה, ורבות מהן מציעות שירותים נוספים שעשויים להקל על ההובלה באופן משמעותי. לכן בשיחת בירור עם חברת הובלות, שאלו מה השירותים הנוספים שהם מציעים:

 1. הובלות– מעבר חלק ובטוח:

לצערנו, מובילים רבים אינם זהירים מספיק בזמן המעבר. הובלות רבות מנסות למעט בכוח אדם, וזה גורם לאותם מובילים לעבוד קשה פי שניים, כמו גם למהר להספיק למעבר הבא. החיפזון, כפי שאנו יודעים, מועד לפורענות. לכן על מנת לצמצם את הנזקים שעלולים להיגרם ממיעוט של מובילים ומלחצים נוספים הקפידו על הדברים הבאים:

 • מספר מובילים קבוע מראש– עגנו את מספר המובילים בחוזה שתחתמו עם חברת ההובלות. כך לא יקרה מצב שהובטח לכם מספר מסוים אך ביום המעבר יגיע מוביל אחד פחות.
 • עגנו את שעת ההגעה בחוזה- כך לא יקרה מצב של "סחבת", בו אותם מוביליםמגיעים אליכם באיחור, וממהרים לסיים כדי להגיע לדירה שאחריכם בזמן.
 1.  מובילים- איך נקל עליהם ועלינו:

ולבסוף, כולנו בני-אדם. מובילים עובדים קשה, ולצערנו תאונות תמימות אכן קורות. על מנת להקל עליהם (ועליכם), הנה כמה מהשיטות למעבר דירה קל:

 • ארזו בחוכמה. גם אם חלק משירות ההובלותשבחרתם כולל אריזות, הקפידו להפריד בין החפצים השבירים לאחרים על מנת שהם לא ייזרקו לארגז בצורה לא זהירה.
 • סמנו את הארגזים השבירים. גם אותו מובילעייף ונמהר יתייחס בעדינות יתר לארגז שכתוב עליו "שביר" באופן בולט.
 • כתבו על הארגז לאיזה חדר הוא מיועד. כך המוביל יידע היכן להניח אותו, וגם אתם תיהנו כשכל ארגז יהיה במקום המיועד לו, מבלי שתצטרכו להיות מובילים בעצמכם ולטרטר אותו מחדר לחדר בזמן סידור הבית.
 

מילאתם אחר כל ההמלצות וחוויתם מעבר קל, בטוח ונעים? ספרו לנו על כך, כמו גם על אותם מובילים שהפכו את החוויה לאפשרית, ועל חברת ההובלות אליה הם משתייכים.

לחץ כאן לקביעת פגישת ייעוץ למעבר דירה

Back to פוסטים
קבלו הצעת מחיר

השאירו פרטים או חייגו
054-7780088
  ×
  בודק...